שירות בתי סוהרכביש 6
חיילים משוחררים » דרושים » המשרות שלי

הגשת מועמדות למשרות הנבחרות

אז כמעט סיימנו. לפני שליחת הטופס יש לוודא פעם נוספת כי המשרות שנבחרו אכן מתאימות מבחינת האיזור הגיאוגרפי.
יש למלא את כל פרטי הטופס, צירוף קובץ קורות חיים אינו חובה בשלב זה אך צירוף קובץ קורות חיים יעלה את סיכוייכם להתקבל למשרה מבלי להישלל על הסף בגלל "חוסר רצינות"
שם מלא:
טלפון:
מייל:
יישוב מגורים:
שנת לידה:
קורות-חיים:

זה המקום להרחיב טיפה על עצמך:
אשמח לקבל מידע על הטבות למשתחררים במייל וב SMS

תודה רבה, פנייתך הועברה למעסיקים הנבחרים.

הבהרה: אתר פק"ש מספק שירות לוח דרושים בלבד ואינו משמש כחברת השמה או כחברת כח אדם, הליך הגיוס יתבצע ישירות על ידי המעסיקים אליהם פנית.
בהצלחה


סל המשרות של לוח דרושים פק"ש מרכז עבורכם את כל המשרות אותן סימנתם כמועדפות ואופציה ראויה לעבודה. לאחר מילוי מספר נתונים תוכלו בלחיצת כפתור להגיש מועמדות לכל המשרות הקיימות בסל. יותר ממומלץ לצרף קובץ קורות חיים עדכני ומרשים. אם טרם ערכתם קובץ קורות חיים תוכלו להיעזר בשירות כתיבת קורות חיים חינם. מועמד לעבודה אשר כן שולח קורות חיים יגדיל סיכוייו להחשב למועמד ראוי בעשרות אחוזים מפניה לעבודה ללא קורות חיים.
יש לבדוק ולוודא כי המשרות שנבחרו אכן מתאימות לכם מכל בחינה: שאתם עומדים בדרישות הקבלה, שאיזור העבודה מתאים לכם ובמיוחד אם המעסיק נמצא באזור אחר מאזור מגוריכם יש לקחת בחשבון גם הגעה לראיון עבודה. משרות לחיילים משוחררים נוספות תוכלו למצוא בלוח הדרושים של פק"ש המותאם במיוחד למשתחררים ולסטודנטים כך שניתן למצוא בו לא מעט עבודות המתאימות עבודה במקביל ללימודים ואפילו בהכנה לפסיכומטרי.
חיילים משוחררים
פק"ש - אתר מידע והכוונה למשתחררים, חיילים לפני שחרור וחיילים משוחררים אחרי צבא.

לפי חוק שוויון הזדמנויות, בכל מקום בו מופיעה פניה בלשון זכר היא מוכוונת ומופנית גם לנשים ולחיילות משוחררות בפרט.
© כל הזכויות שמורות לאתר "פק"ש - מידע ייעוץ והכוונה למשתחררים".

הבהרה: אתר פק"ש הינו מיזם פרטי ואינו קשור בשום צורה ליחידה להכוונת חיילים משוחררים, משרד הבטחון, ביטוח לאומי או כל גורם רשמי אחר.
0
משרות נבחרו
לצפיה במשרות ולהגשת מועמדות
לחץ/י כאן