חיילים משוחררים » דרושים » דרושים ג´יימס ריצרדסון

דרושים ג´יימס ריצרדסון

לעבוד בדיוטי פרי זאת חוויה. חוויה של מקום עבודה שחי 24 שעות כמעט בלי להוריד את הקצב. עבודה עם ניחוח של חו"ל תמיד. שיק בלתי פוסק של מכירת: בישום, קוסמטיקה, הלבשה, הנעלה, טבק אלכוהול, צעצועים, שוקולד ומממתקים או בקיצור: כל מה שעושה טוב לאנשים...
דרושים ג´יימס ריצרדסון
זוהי קריאה אחרונה לעבודה בדיוטי פרי...משרה מספר: 4001
מקום העבודה: דיוטי פרי - נתב"ג

אתם טסים ואנחנו מגייסים...
דרושים בדיוטי פרי לעבודה במשמרות:
נציגי/ות לשירות לקוחות (עבודה פרונטלית בחנות ג׳יימס ריצ׳רדסון)
תנאים מצוינים למתאימים/ות, אופציה לעתודה ניהולית.
מתאים מאוד לחיילים משוחררים וסטודנטים.

דרישות:

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בדרושים ג´יימס ריצרדסון

ג´יימס ריצ´רדסון ישראל – שלוחת החברה העולמית אשר מפעילה במתחמי הדיוטי פרי (פטור ממכס) בישראל מגוון חנויות. מדובר כמובן קודם כל בחנויות הממוקמות בנתב"ג אך לא רק – החברה מפעילה את חנויות הדיוטי פרי במעברי הגבול לירדן ובנמלי אשדוד וחיפה. בנוסף מפעילה "James Richardson" את עגלות הדיוטי פרי על במטוסי נוסעים וגם את אלה שתיתקלו בהם בקרוזים על אוניות נופש של "מנו ספנות". מבחר וסוגי המוצרים אותם מספקת החברה רחב מאוד וחנויות הרשת מחולקות לפי מספר תחומים עיקריים: יין ואלכוהול, קוסמטיקה ובישום, טבק וסיגריות, שוקולד ומוצרי ספורט.

לג´יימס ריצ´רדסון דרושים עובדים נמרצים ובעלי כושר התמדה המעוניינים לעבוד במשמרות בסביבה דינמית צעירה ורעננה. למתמידים קיימות אפשרויות קידום רבות. העבודות מתאימות לחיילים משוחררים אחרי צבא אשר מעוניינים לעבוד בחברה יציבה ולהתנסות בעבודה בארגון גדול ומורכב. נסיון במכירות יהווה יתרון בחלק מן המשרות שכן המפגש עם הלקוחות הוא בהקשרים מכירתיים. אנגלית היא דרישה בסיסית לכל תפקיד שיווק או מכירה היות וחלק לא קטן מהלקוחות הם תיירים. שפות נוספות כמו רוסית יעניקו יתרון לדוברים.

אתם מוזמנים לבחור את המשרות המתאימות לכם ולהגיש מועמדות. קורות החיים שלכם יועברו ישירות לגיוס "ג´יימס ריצ´רדסון". לראיון עבודה תוכלו להגיע בקלות ברכבת עד נתב"ג ומשם להמשיך באוטובוס מטרמינל 3 למחלקת משאבי אנוש בקריית שדה התעופה.