חיילים משוחררים » דרושים » דרושים לביטחון הצפון אבטחת טיולים

דרושים לביטחון הצפון אבטחת טיולים

נכון שהשם אולי מרמז על עבודה נטו בצפון הארץ, אך חברת אבטחת הטיולים הזו כבר צברה מספיק וותק וניסיון כדי לספק שירותי ליווי עם נשק ועזרה ראשונה ללקוחות כמו הסוכנות היהודית, לפרוייקט תגלית, תנועות נוער ובתי ספר ברחבי המדינה! חברת "ביטחון הצפון" דוגלת ברמת אבטחה גבוהה מאז 1999 והיא פועלת על פי כל התקנים האפשריים של משרד התמ"ת, משרד החינוך, משרד הפנים ומשטרת ישראל. עקב סיבה זו, החברה מחפשת אנשים איכותיים בעלי הכשרה (אך לא בהכרח) כדי לעבוד בשירותיה.

דרושים לביטחון הצפון אבטחת טיולים
ביטחון הצפון מגייסת מאבטחים וחובשים לליווי טיולים בכל הארץמשרה מספר: 229
מקום העבודה: כל הארץ (ראיונות והדרכות מתקיימים בחיפה, תל-אביב או באר-שבע)
חברת  ב.ג.ביטחון הצפון בע"מ פועל משנת 1999 בכול רחבי הארץ ומספקת שירותי אבטחה ורפואה בטיולי בתי ספר , משלחות נוער מחו"ל וקבוצות תגלית בין לקוחותינו נמנים הסוכנות היהודית , פרויקט תגלית , בתי ספר מכול הארץ ,ותנועות נוער.

חובשים יתרון. אפשרות להכשרה בחברתנו
דרישות:
אנו מחפשים אנשים במשרה מלא בעלי מוטיבציה גבוה לעבוד מאתגרת ומעניינת בליווי טיולים
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בדרושים לביטחון הצפון אבטחת טיולים

משרות למשוחררים באבטחה
כמאבטחים של חברת "ביטחון הצפון", תמצאו שהעבודה היא די גמישה ולא בהכרח שגרתית. לכל טיול באזור שונה בארץ מתלווים נהלי האבטחה שלו, וזה מתבטא גם בעובדה שטיול אחד יכול להיות קצר במתכונת של כמה שעות וטיול אחר יכול להיות כמה ימים ומצריך שינה בשטח כנראה. למי שלא אוהב להיתקע במשרד ומעדיף את רוח המדבר, או את הרי הגולן למשל יוכל למצוא שהעבודה באבטחת טיולים היא נישה שכנראה מתאימה לו במיוחד!

אופי העבודה באבטחת טיולים
כמערי"ם ייתכן ותצטרכו להעניק עזרה ראשונה לפצועים בשטח, שכן יכול לקרות מצב שמישהו נפצע או נחבל. לכן למי שעבר הכשרה כחובש בצבא או באזרחות תינתן עדיפות לעבודה בחברת האבטחה "ביטחון הצפון". כמובן שאם עברתם הכשרה קרבית הדבר יוכל לעזור גם כן (וחובשים קרביים על אחת כמה וכמה). ישנה אפשרות גם לעבור הכשרה מקצועית בחברה עצמה. החברה עובדת עם בתי ספר ומוסדות רבים אחרים - עקב כך השמירה היא על אוכלוסייה של ילדים ונוער, ולכן יש צורך בערנות מוגברת כאשר נכנסים לעבוד באבטחת טיולים!

חברת אבטחת טיולים בצפון, במרכז ובדרום
יתרון בולט אחד של חברת אבטחת הטיולים בטחון הצפון הוא הנגישות. משרדי החברה נמצאים שלושה לוקיישנים שונים אליהם תוכלו להגיע לראיונות עבודה אם תמצאו מתאימים וזה לא משנה אם אתם גרים בעכו, בחולון או בדימונה כי את מנהלי החברה וכלו לפגוש בחיפה, בתל-אביב או בבאר שבע בהתאמה למקום מגוריכם.