חיילים משוחררים » דרושים » משטרת ישראל

משטרת ישראל

משטרת ישראל היא הגוף הביצועי הפועל לאכיפת החוק, הסדר והביטחון. תפקידיה וסמכויותיה של המשטרה מוגדרים בחוק וממנו נובעות סמכויותיו של כל שוטר. תפקידיה של המשטרה מגוונים עד מאוד ויוצרות משימות רבות לביצוע בין התחומים העיקריים בפעלות המשטרה תוכלו למצוא: לחימה בפשיעה בחקירה, גילוי ומניעה. שמירה על הסדר הציבורי, הסדרת התנועה בכבישים וטיפול לחימה בפעילות חבלנית ואירועי פח"ע ומניעתם.
משטרת ישראל
ליחידת החבלה של משטרת ישראל דרושים חבלניםמשרה מספר: 932
מקום העבודה: כל הארץ

ליחידת החבלה, יחידה מיוחדת במשטרת ישראל, דרושים חבלנים. אתגר מבצעי בצוות איכותי ומגובש!!!

דרישות:
12 שנות לימוד + בגרות מלאה
יוצאי יחידה קרבית - שירות מלא + עדיפות לקורס פיקודי
בריאות תקינה / פרופיל רפואי קרבי
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: משטרת ישראל
משטרת ישראל
מאבטחים/ות לפרויקט אבטחת תחנות משטרה בדרום, מרכז והשרוןמשרה מספר: 3772
מקום העבודה: מרכז , שפלה, שרון, דרום

לפרויקט אבטחת תחנות משטרה דרושים/ות מאבטחים/ות
שימו לב:
* לבוגרי קורס מתקדם ב´ בתוקף - מענק חתימה בסך של 5,000 ש"ח לשנת עבודה.
* לבוגרי קורס בסיסי בתוקף - מענק חתימה בסך של 3000 ש"ח לשנת עבודה.

תנאים סוציאלים מלאים החל מהיום הראשון לרבות קרן השתלמות ופנסיה.
תנאי שכר :
שכר גבוה למתאימים!!מתאים לסטודנטים!!!
הכשרה על חשבון החברה למתאימים/ות

דרישות:
עבר ללא דופי
שירות צבאי מלא
12 שנות לימוד
המשרה פונה לנשים וגברים כאחד
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: דרושים שלג לבן - חברת אבטחה

קצת על העבודה במשטרת ישראל

קודם כל, חשוב לדעת כי: הגיוס למשטרה כולל הליך מיון קפדני ונשירה בשלבי הסינון הראשוניים תגרור עיכוב של שנה עד לפעם הנוספת בה יכול מועמד שנשר לנסות להתקבל שוב. הליך המיון כול גם מבחני אישיות שונים אך גם מבדקים פיזיים לכושר גופני.

תפקידי השטח אליהם ניתן להתקבל למשטרה מחולקים על פי מספר תחומים: מז"פ (זיהוי פלילי), חקירות, יס"מ (יחידת סיור מיוחדת), בילוש,ימ"מ, חבלה, משמר הגבול, תנועה ושוטרי סיור. לשאפתנים שבינכם מומלץ לבדוק את תכנית "צוערי שהם" המציעה מסלול קצונה יוקרתי הכולל לימודים אקדמיים.

גיוס למשטרה של חיילים משוחררים
אם אתם מחפשים עבודה לאחר השחרור מצה"ל, בין אם הייתם לוחמים או לא, משטרת ישראל מציעה לכם תפקידי שטח מעניינים. שירות צבאי מלא (או שירות לאומי) הוא דרישה בסיסית לקליטה בארגון כמו משטרת ישראל ויוצאי יחידות שדה שמתחברים לתחום הביטחון ימצאו במשטרה עניין רב.

מעבר מהצבא למשטרה
יוצאי צבא, קצינים ונגדים ימצאו מסגרות בטחוניות אחרת נוחות יותר כאשר מגיע רגע השחרור לאזרחות. אם תחשבו על זה הצבא והמשטרה הם בסך הכל ארגונים די דומים, אם בהיררכיה הפיקודית, מדים אחידים והכשרה פיזית ומנטלית. במשטרת ישראל מוצעים תנאים טובים לא פחות מצה"ל ואם מדברים על סיפוק אישי מעבודה גם את זה תוכלו למצוא במשטרה.

גיוס לבילוש במשטרה
בואו לחזק את הבטחון האישי שלכם ולקחת חלק חשוב בחזית המאבק מול הפשע. תחום הבילוש במשטרת ישראל שומר על בטחון הנפש ורכוש האזרחים, חושף עבריינות בגילוי ראיות ומציאת הוכחות, ומסגיר פושעים לדין. הגיוס למחלקת הבילוש מתבצע בכל רחבי הארץ בהתאם למשרות הפנויות, הרקע ואיזור המגורים שלכם. במידה ותעברו את תהליך המיון, תתקדמו להכשרה במכללה לשוטרים עם קורס בסיסי, ולאחר מכן הכשרה מקצועית לבלשים.

גיוס לימ"מ
יחידה מיוחדת ללוחמה בטרור השייכת למשמר הגבול וידועה  בעולם כמקצועית ומובילה בתחומה. גיוס לוחמי ימ"מ מתבצע אך ורק לאחר שירות צבאי מלא ומתקבלים לוחמי יחידות עילית של צה"ל ולוחמים בוגרי קורס פיקודי. מיותר לציין כי מלוחם ימ"מ נדרשת בריאות תקינה וכושר גופני מעבר לממוצע.

גיוס לחבלה – לא ליוצאי הנדסה קרבית בלבד
נהוג לחשוב כי בחבלה במשטרת ישראל נמצאים רק יוצאי הנדסה. אז נכון, "מוהנדסים" באים עם רקע מוקדם בתחום. ידע תיאורטי ונסיון מבצעי בחבלה, אך הגיוס לחבלה במשטרת ישראל פתוח לכול לוחם בוגר קורס פיקוד בצה"ל בעל בריאות תקינה וכושר גופני.

הכשרת שוטרים
לאחר שתעברו את תהליך הגיוס, תתחילו את שירותכם במכללה הלאומית למשטרה בבית שמש. במכללה תעברו קורס שוטרים בסיסי בן שלושה חודשים, ובבוא העת תתקדמו לשבועות של חניכה בשטח. ישנם מסלולים שונים של קורסים למקצועות מסוימים במשטרת ישראל כמו: סיור, חקירות, בילוש, ימ"מ וכו´, לתפקידים שונים ומקצועיים עם אפשרויות קידום רבות.