חיילים משוחררים » דרושים » צוות שגיא - דרושים לאבטחה

צוות שגיא - דרושים לאבטחה

אוהבי האדרנלין ויוצאי היחידות הקרביות יוכלו למצוא שעבודה ב"צוות שגיא" היא מעניינת, מאתגרת ותואמת את הכישורים אשר הם צברו באימונים לפני, בזמן ואחרי צבא! חיילים משוחררים אשר מעוניינים בעבודה יציבה עם תנאים של שכר גבוה בין היתר, בחברה מקצועית שעונה על דרישות השוק בכל הקשור למקצועיות של אבטחת אישים, אצטדיונים ובכלל - אירועים קטנים וגדולים כאחד, יוכלו לקבל הכשרה על חשבון החברה! החברה פועלת באישור משטרת ישראל ובאישור משרד התמ"ת. לבעלי רישיון נשק יכול להינתן בונוס!


לפרטים נוספים חייגו: 072-393-1577

צוות שגיא - דרושים לאבטחה
חברת האבטחה "צוות שגיא" מגייסת לוחמים משוחררים לעבודה בלתי שגרתיתמשרה מספר: 3111
מקום העבודה: אזור גוש דן

לחברת צוות שגיא דרושים מאבטחים למגוון תפקידים חמושים באזור גוש דן
אנו מחפשים לוחמים מהטובים ביותר לעבודה בלתי שגרתית
רישיון נשק ונשק על חשבון החברה

דרישות:
לוחמים משוחררים איכותיים
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
צוות שגיא - דרושים לאבטחה
לחברת אבטחה "צוות שגיא" דרושים/ות מאבטחי מועדוניםמשרה מספר: 434
מקום העבודה: איזור המרכז

דרושים מאבטחי מועדונים שכר גבוהה ותנאים מעולים!!
תחילת עבודה מיידית
העבודה מותנית במעבר הכשרה בסיסית + קבלת תעודת מאבטח באישור משטרת ישראל .
בונוס מיוחד לבעלי רישיון נשק.
בונוס למגיעים עם קורס בתוקף , אפשרות למשרה רק בסופי שבוע

דרישות:
מגורים באיזור המרכז
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בצוות שגיא - דרושים לאבטחה

אבטחת אישים
זוהי גולת הכותרת כשמדברים על אבטחה! לא מספיק להראות כאן נוכחות, אלא צריך גם לפעול בצורה הכוללת ריבוי פעולות בו-זמנית. האנשים שמגיעים לאבטח אישים הם חוד החנית של "צוות שגיא" והמיונים לג´וב כזה הם לא פשוטים, אבל המשכורת היא בהתאם! שלא כמו אבטחת אישים של השב"כ, שבה בדרך כלל מאבטחים שרים, שופטים ואנשי ממשל - ב"צוות שגיא" מדובר על אבטחת סלב ואבטחת אחמי"ם לפי הזמנה:זמרים, בדרנים אמרגנים ועוד.

אבטחה וסדרנות במשחקי כדורגל
אין כמו קצת טסטוסטרון ביציעי הכדורגל בארץ! אוהדים שואגים יכולים להפוך לאלימים בין רגע, ולכן לפעמים צריך אבטחה מאוד כבדה על מנת לטפל בקבוצות גדולות של אנשים בעייתיים. לכן עבודת צוות זה שם המשחק בכל מה שקשור לאבטחה באצטדיונים גדולים של כדורגל בארץ!

אבטחת מועדונים
"צוות שגיא" מחפש בחורים שיכולים להתייצב בשמירה במועדונים כמו דאנס-בארים גדולים או השקות גדולות של דייג´יים וכיוצא בזה, על מנת לשמש חלק במערך אבטחתי עד לשעות הקטנות של הלילה, בסופי שבוע בעיקר. עבודה כזו, כמו גם האחרות, דורשת רצינות ואחריות - שזה אומר בין היתר להישאר פיכחים עד סוף המשמרת!! קרב מגע יכול להיות חשוב ויעיל בעבודה כזו - לתשומת לבכם! לאנשים בעלי מימדים גדולים!!!