חיילים משוחררים » דרושים » רשת תחנות דלק טן 10

רשת תחנות דלק טן 10

החברה אמנם הוקמה בשנת 91´, אבל היום כבר עומדת על מספר של עשרות תחנות דלק וגם מעל לעשר חנויות נוחות ברחבי הארץ, כאשר הן ממוקמות בצפון ומרחיקות עד הדרום - מהגליל העליון ועד האזורים שבין שדרות לדימונה. חברת "טן" מספקת כיום שרותי סולר ללקוחות מזדמנים וגם ללקוחות גדולות בהסדר.

רשת תחנות דלק טן 10
דרושים/ות מתדלקים/ות לתחנות דלק Ten - מועדפת!!!משרה מספר: 3105
מקום העבודה: כל הארץ
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

דרושים/ות מתדלקים/ות לתחנות דלק Ten !
תותחי/ות מכירות ונותני/ות שירות מעולה!
סביבת עבודה צעירה ודינאמית
שכר בסיס + מערכת תמריצים מתגמלת
אפשרויות קידום למתאימים/ות
עבודה במשמרות
מוכר כעבודה מועדפת

דרישות:

שחקני/ות צוות נמרצים/ות, אחראים, יחסי אנוש טובים
ניסיון קודם בשירות ומכירה - יתרון משמעתי

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: רשת תחנות דלק טן 10

קצת על העבודה ברשת תחנות דלק טן 10

עבודה כמתדלק לאחר צבא
לאלו שהשתחררו לא מזמן זוהי דרך לא רעה להרוויח כסף! חיילים משוחררים יכולים למצוא עבודה זו כמתגמלת, במיוחד לאור הטיפים שיכולים להשלים את ההכנסה מעבר למשכורת הנכנסת. את הטיפים ניתן להרוויח משטיפות רכבים תוך כדי מילוי הדלק ללקוחות בין היתר. מי שמחפש לעבוד בראש שקט יוכל למצוא שעבודה כמתדלק היא די פשוטה, וניתן לשלבה במשמרות יומיות וליליות ביתר קלות ביחד עם לימודים למשל, כאשר באים לעבוד בתחנות הדלק של טן.

דרושים בתחנות דלק ברחבי הארץ
ניתן למצוא עבודות במישורים אחרים מלבד תדלוק בתחנות הדלק של חברת Ten. בתוך תחנות הדלק כידוע ניתן למצוא תחנות קיוסקים. בתוך אותן חנויות ניתן למצוא מוצרי חטיפים, שתייה וקרוב לוודאי שרות של פתיחת משאבות ללקוח המבקש לשלם בשרות עצמי על התדלוק. במקרה זה ניתן למצוא עבודה כעובד חנות שזוהי עבודה שניתן לשבת בנעימים לא מעט שעות. לעתים אנשים אשר עובדים תקופה ארוכה יוכלו למצוא אפשרויות קידום בתוך חברת 10 עצמה.