חיילים משוחררים » דרושים » שירות בתי הסוהר - דרושים לשב"ס

שירות בתי הסוהר - דרושים לשב"ס

שירות בתי-הסוהר או בראשי תיבות שב"ס, קיים מאז קום המדינה ומתמודד יום יום עם אתגרים שונים הכוללים לרובל אסירים המרצים עונש מאסר קל עד כבד. לחיילים משוחררים מהווה השב"ס הזדמנות פז להיכנס לאיגוד מקצועי ממשלתי, למגוון תפקידים לא קלים בכלל אך בהחלט מספקים - חושב שאתה עשוי מ"החומר הנכון" להתמודד עם עבודה אתגרית לא קטנה?

שירות בתי הסוהר - דרושים לשב"ס
שירות בתי הסוהר מגייס לתפקיד סוהר/ת בטחוןמשרה מספר: 485
מקום העבודה: דרום / מרכז

אחזקת אסירים ועצורים במשמורת נאותה, תוך שמירה על כבודם, מילוי צרכיהם הבסיסיים והקניית כלים מתקנים.

העבודה במשמרות - 24 שע´ בעבודה ו 48 שע´ בבית.

רק פניות מתאימות תענינה.

דרישות:

רמת רובאות 05 ומעלה
שירות כלוחם / חובש קרבי/ מדריך כלואים / מקצוע ישים שנקבע ע"י שב"ס
12 שנות לימוד מוכרות ע"י משרד החינוך / תעודת בגרות
היעדר רישום פלילי
כשירות רפואית ומבצעית ברמה גבוהה
עמידה בקריטריונים נוספים ע"פ צרכי הארגון

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בשירות בתי הסוהר - דרושים לשב"ס

גיוס סוהרים לתפקידי מטה וביטחון
בתי הכליאה, המעצר ומתקני ההשהיה מחפשים לגייס לשורותיהם סוהרי ביטחון למגוון משימות ופעילות שוטפת. לאחר קורס סוהרים בן כמה שבועות בו עוברים הכשרה תיאורטית ומעשית כגון ירי באקדח, המחשת התפרעויות, פריקה מרכב וכיוצא הזה, ניתן להיכנס למשימות המתקנים השונים הכוללים חיפוש בתאים והצבה באגפים תוך תיעוד הנעשה ביומנים. העבודה מתבצעת במשמרות של עשרים וארבע - ארבעים ושמונה (יום בעבודה, יומיים בבית). ניתן להתקדם עם הזמן לתפקידים ניהוליים או לתפקידי הדרכה ומנהל. מי שמעוניין בעבודה משרדית יום-יומית יוכל למצוא גם עבודת מטה.

יחידות מיוחדות בשב״ס
למי שמעוניין בתפקידים יותר מאתגרים, שב״ס גם מגייסת כח אדם איכותי ליחידות המיוחדות שלה, בין היתר ליחידת דרור (יחידת מודיעין שעוסקת בין היתר בסיכול אירועי אלימות, מציאת סמים וסיכול בריחות מתוך הכלא), ליחידת נחשון (כוח הליוויים במתקני הכליאה השונים - מדי הצבע של מג"ב ולא מעט לוחמי נחשון הם יוצאי מג"ב) וכוח מצדה.

כוח מצדה נחשב לסיירת ולחוד החנית של שב"ס - לוחמים מעטים יודעים את זהותם, כיוון שהם עוטים מסכות וציוד לוחמה רגיש והם בעצם כוח ההסתערות לאגפים ולתאים. בעזרת ציוד לוחמה אל-הרג הם יכולים להשתלט על המון זועם של אסירים או לחץ שבויים בידי אותו אספסוף! לחלק מהיחידות המיוחדות, כמו גם לעבודת הביטחון השוטפת מצטרפים כלבנים אשר הוכשרו על ידי השב"ס.