חיילים משוחררים » דרושים » בינת סמך - דרושים

בינת סמך - דרושים

בינת סמך (אאוטסורסינג), היא חלק אינטגראלי מקבוצת רד בינת ומהווה את זרוע מיקור החוץ והשירותים המנוהלים של הקבוצה.בינת סמך מיצבה את עצמה במתן שירותי אאוטסורסינג / שירותים מנוהלים ככלים ניהוליים למקבלי ההחלטות בארגון,בעיקר הודות ליתרונות המקצועיים אותם היאמייצגת לצד גמישות תפעולית המאפשרת ללקוח את ניהול עסקיו העיקריים. אנו בחברת בינת סמך מאמינים כי העובד הוא הנכס החשוב ביותר לחברה. בינת סמך מעשירה את עובדיה ומשלבת אותם בקורסים וסדנאות,דואגת לביטחון ורווחה ומציעה עבודה במקום שכיף לעבוד בו.

בינת סמך - דרושים
דרוש/ה נציג/ת שירות למוקד שירות ומידע של חיילים משוחרריםמשרה מספר: 3449
מקום העבודה: פתח תקווה
דרוש/ה נציג/ת שירות למוקד שירות ומידע של חיילים משוחררים
התפקיד כולל מענה לשיחות נכנסות בנושאי הטבות, זכויות, מלגות ועוד.
מדובר במוקד שירות קטן ומשפחתי.
דרישות:
בגרות מלאה - חובה
זמינות למשרה מלאה ועם גמישות בין השעות 8:00-18:00
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: בינת סמך - דרושים

קצת על העבודה בבינת סמך - דרושים

כשחקנית מובילה בתחום השירותים המנוהלים מאפשרת בינת סמך הזדמנות להיות מעורב בפרויקטים הגדולים והמעניינים בשוק בתחומי ה IT. החברה פועלת גם בתחום מוקדי הידע והתוכן ומעסיקה בכלל זאת, מנהלי מוקדים, אחמש"ים, נציגי שירות ועוד. החברה עובדת בפריסה ארצית מלאה ומציעה מגוון אפשרויות קידום וניוד בין פרוייקטים. בסיכומו של עניין, חברה מצליחה בנויה על מרקם האנשים המרכיבים אותה. אנו גאים ומרוצים שהצלחנו לאגד בחברתנו קבוצת אנשים איכותית, מקצועית, אנשים שכיף לעבוד לצידם.

קורות חיים טובים מתחילים באאוטסורסינג
לא מספיק לבנות קורות חיים בצורה טובה - צריך גם להראות שצברתם ניסיון מאז השחרור בחברות משמעותיות! חברת בנת סמך יכולה לעזור בהשמה, בתחומי IT שונים למשל, בעזרת הכנסתכם לפרוייקטים קטנים וגדולים בתחום זה של מחשוב ומערכות מידע בין היתר. צרו קשר עוד היום ואולי כבר תוכלו להתברג בחברות מצוינות בשוק!

דרושים בינת סמך
בינת סמך עובדת בעיקר עם חברות ענק בינלאומיות בתחום ההי-טק, אך לא רק! לחברת ההשמה הידועה גם יש לא מעט משרות לסטודנטים, אקדמאים וחיילים משוחררים במגוון רחב של תחומים כמו שירות לקוחות, HELP DESK, תחומים סוציאליים, תחומי הרפואה ובקרת איכות. בינת סמך אמונה על תקן של איכות עם לקוחותיה, החברות הגדולות, ולכן יכולה לעזור גם במתן סדנאות וקורסים שונים של הכשרה למיניהם.

עבודה לחיילים משוחררים בהייטק
בינת סמך היא חברה אשר יכולה לעזור לחיילים משוחררים למצוא עבודה בתחום ההיי-טק בעיקר. כחברת השמה ניתן למצוא מאגר עצום של עבודות איכותיות, כגון: פיתוח JAVA, עבודה ב-SQL, עבודה בסביבת WEB, תכנות C או ++C ו-C SHARP, רשתות ו-QA. כמו ששוק ההי-טק מתעדכן כל הזמן בשפות, גם כך חברת בנית סמך מעדכנת את משרותיה מדי יום, על מנת שתוכלו לבצע דריסת רגל בתחום עבודה נחשק במיוחד!