חיילים משוחררים » דרושים » דרושים התאמה כח אדם

דרושים התאמה כח אדם

על עבודה בבידוק בטחוני בנמל תעופה בן-גוריון שמעתם? בעזרת חברת התאמה ואחזקה, תהיו קרובים יותר לעבודה מסודרת שכזו, ביתר קלות! עם ניסיון עתיר שנים משנת 1995 ומוניטין אשר הולך לפניה - חברת התאמה עוסקת בגיוס עובדים לעבודות כוח-אדם והשמות שונים, כאשר יש בידיה את כל האישורים הרלוונטיים והמחמירים ביותר, על מנת לעבוד כחוק, כולל אישורים משטרתיים. למה להתחיל לחפש עבודה בתחילת האזרחות כאפשר לפנות במיידי לחברת התאמה אבטחה ואחזקה?

דרושים התאמה כח אדם
יחידת הביטחון בנתב"ג מגייסת סורקים/ות ביטחוניים לעבודה בתנאים מעולים!משרה מספר: 2739
מקום העבודה: נתב"ג

החברה המנוסה בניהול יחידות בטחוניות בנתב"ג מגייסת סורקים בטחוניים לעבודת שטח מעניינת ובתנאים מעולים:
שכר שעתי של 37.12 ₪
1300 ₪ מענקי התמדה
שעתיים עבודה - שעה מנוחה
ארוחות
הסעות 24/7
תנאים סוציאליים מעולים

העבודה במשמרות בנתב"ג, 24/7 כולל סופ"ש

דרישות:
אנגלית ברמת שיחה - חובה 
מותנה במעבר קורס
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
דרושים התאמה כח אדם
דרושים לבטחון בנתב"ג תנאים מצוייניםמשרה מספר: 662
מקום העבודה: הסעות מאזורים: רמלה, לוד באר יעקב, רחובות, ראשון לציון, נס ציונה, יבנה, גן יבנה, אשדוד, קרית עקרון, מזכרת בתיה, אור יהודה, יהוד, פתח תקווה, ראש העין, מכבים רעות, שוהם, לפיד, ,תל-אביב

ליחידת הסורקים בנמל התעופה בן גוריון דרושים/ות עובדים/ות רציניים/יות. עבודת במשמרות, מותנה במעבר קורס. אפשרויות קידום למתאימים.

שכר ותנאים מצויינים למתאימים:
37.12 ₪ לשעה
ארוחות
הסעות מהבית עד הבית 24/7
מענקים
בטוח פנסיוני וקרן השתלמות
תשלום מלא בקורס
ביגוד
מסלולי קידום למתאימים

דרישות:
12 שנ"ל
שרות צבאי מלא
אנגלית ברמת שיחה
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בדרושים התאמה כח אדם

עבודות אבטחה בשכר גבוה
כחיילים משוחררים יש לכם הזדמנות לעבוד במקום הכי קרוב לחו"ל, בארץ! מערך האבטחה של נתב"ג מקבל עובדים לשורותיו בשכר גבוה ובתנאים מעולים כולל ארוחות, הסעות ואף קרן השתלמות! אם אתם מעוניינים בעבודות עם מיקום דינמי יותר, ניתן לאבטח גם אירועים כמו הופעות, משחקים הצגות וכדומה כסדרנים באצטדיונים ומקומות נוספים אחרים. העבודה יכולה להיעשות גם עם נשק (במידה ויש לכם רישיון נשק בתוקף).

מוקדים וסיירים במוקד
חברת התאמה אבטחה ואחזקה, נותנת גם פתרונות לבתי עסק ולבתי אב בנושאי מערכות וסיורים. האבטחה נעשית ממוקדים שונים ברחבי ברחבי הארץ, כאשר הבקרה והמיגון מבטיחים ללקוח מענה אנושי, מקצועי ויעיל לענייני הפלילים בפרט בהקשר לפריצה וגזל, מערכות אש, טלוויזיות במעגל סגור ולחצני מצוקה. המוקד וחברת התאמה פועלים באישור מלא של המשטרה ולרוב עבודה כמוקדנים או כסיירים מצריכים הכשרה של רובאי 05 ומעלה. עבודה במוקדים היא מעולה לסטודנטים והעבודה כוללת משמרות לילה.

עבודה בשלל תחומים ומקצועות לחיילים משוחררים
כחברה מקצועית וותיקה, התאמה מעסיקה עובדים בתחום הניקיון והתחזוקה בסניפי חיפה, המרכז, השרון וכן הלאה. האחזקה נעשית במבנים ציבוריים ופרטיים של חברות קטנות וגדולות כאחד. חברת התאמה גם מחפשת עובדים המעוניינים בתעסוקה כנהגים לרכבים מעל 15 טון, לרכבי שטיפה במוסדות המוניציפליים והמאגר עוד גדול. כחברה בעלת מוניטין, חברת התאמה דואגת לעובדיה לפרנסה רחבת היקף ולשכר המגיע בזמן וללא דיחוי!