חיילים משוחררים » דרושים » דרושים הוט

דרושים הוט

הוט היא אחת מחברות התקשורת הגדולות בארץ ומספקת את הקשר של מליוני אזרחים לעולם התוכן והדיגיטל ב: טלפון, בטלוויזיה באינטרנט ובסלולר. חברת הוט מעסיקה אלפי עובדים במבחר תחומים והיא מגייסת עובדים חדשים כל הזמן במטרה לצמוח ולגדול כשלעובדיה יש את האפשרות להתפתח לצמוח ולהתקדם בתוך החברה.

קצת על העבודה בדרושים הוט

עבודה במכירות בהוט
עבודה במכירות היא אחד התחומים הכי מתגמלים בשוק העבודה, בטח כשמדובר בעבודה שלא דורשת ניסיון קודם או השכלה מיוחדת (ניסיון או השכלה מתאימה מהווים יתרון לקידום). עבודה במכירות בחברה כמו הוט יכולה להיות לכל אחד מהשירותים שהיא מספקת כשעובדי החברה עוברים הכשרה ייעודית לשירות אותו הם הולכים למכור, כך שבנוסף לשכר הנאה הם רוכשים גם ניסיון וידע בתחום המכירות.

עבודה בשירות לקוחות
שירות לקוחות הוא אחד הדברים הכי חשובים שיש לחברה גדולה להציע ובמקרים רבים שירות הלקוחות מהווה מדד לאיכות החברה כשהוא גורם מכריע להישארות לקוחות בחברה, דבר שמאפשר לה לצמוח. שירות הלקוחות של הוט עובר מהפכה שמטרת העל שלו היא שיפור השירות ולכן החברה מגייסת אנשים איכותיים לתפקידי שירות הלקוחות בעזרת מתן של שכר נאה כשהחברה מכשירה אנשים ללא ניסיון ומקנה להם מקצוע טוב לחיים עם אפשרויות קידום.

עבודה במטה החברה של הוט
עבודה במטה החברה או במילים אחרות, במשרדי החברה מתאימה לאנשים שבאמת מחפשים עבודה לטווח ארוך והמילה קריירה מדרבנת אותם להצליח. בימים בהם שוק העבודה קשה כל כך, עבודה במטה של חברה גדולה היא הזדמנות מעולה לצמיחה והתפתחות כשבהוט מציעים עבודות מטה כמו שימור לקוחות, עבודה מול לקוחות עיסקיים ועוד מגוון תפקידים יוקרתיים.