חיילים משוחררים » דרושים » קינג ג´ורג´

קינג ג´ורג´

רשת קינג ג'ורג' היא רשת מסעדות הפועלת מ-2005 ומונה כיום כ-11 סניפים. הייחודיות של הרשת היא במנות הגדולות והנדיבות שהיא מגישה במחירים נוחים. בסניפים מוגש אוכל מגוון ממטבחי כל העולם ובשל כך בנתה הרשת במרוצת השנים קהל לקוחות נאמן.  העבודה בסניפי הרשת מתאימה לצעירים משוחררים שרוצים לעשות הרבה כסף ואף תוכל להיות מקור הכנסה לא רע לסטודטים בתפקידי מלצרות ושירות שונים.

קינג ג´ורג´
למסעדת קינג ג´ורג´ באשדוד דרושים מלצריםמשרה מספר: 744
מקום העבודה: אשדוד
לסניף החדש של רשת קינג ג´ור´ג שנפתח באשדוד דרושים/ות מלצרים/יות.
דרישות:
נסיון - יתרון
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: קינג ג´ורג´
קינג ג´ורג´
דרושים טבחים לסניף החדש של רשת קינג ג´ורג´ באשדודמשרה מספר: 745
מקום העבודה: אשדוד
לסניף החדש של רשת מסעדות קינג ג´ורג´ בביג פאשן - (כניסה דרומית) דרושים טבחים לפס חם, פס קר, הכנות או גריל.
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: קינג ג´ורג´

קצת על העבודה בקינג ג´ורג´

מסעדות קינג ג'ורג' דרושים
העובדים ברשת המסעדות של קינג ג'ורג נהנים מעבודה בסביבה צעירה ותוססת מלאה בצעירים וצעירות. המשמרות עוברות בכיף ובנעימים ויוצאים מהן בדר"כ עם רווחים יפים מאוד. תוכלו להשתלב ברשת כמלצרים, טבחים ומנהלי משמרת. תוכלו להתקדם ולהתפתח ברשת ולהנות מעבודה ריווחית בתנאים מצויינים. סניפי הרשת פועלים גם בסופי שבוע מה שמגדיל את אפשרויות הרווח למי שרוצה לעבוד בשבתות ולהרוויח אפילו עוד יותר כסף.

דרושים מלצרים באשדוד
לאחרונה פתחה רשת קינג ג'ורג' סניף באשדוד, במתחם ביג פאשן היוקרתי. הסניף האשדודי מושך אליו לקוחות רבים שפוקדים את המקום, מה שמאפשר לעובדים בו לעבוד קשה ולהרוויח בהתאם. אם אתם צעירים משוחררים ומחפשים עבודה במלצרות באשדוד תוכלו להשתלב בסניף קינג ג'ורג' ולחסוך הרבה הרבה כסף. העבודה כמלצרים היא נעימה ומתאימה במיוחד לחיילים משוחררים בעלי מוטיבציה ורצון לעבוד הרבה ולעשות אחלה כסף.

דרושים מנהלי משמרת
אם אתם בעלי ראש גדול, טובים בניהול עובדים ויודעים לתקתק- עבודה כאחראי משמרת תתאים לכם בול. רשת קינג ג'ורג' מחפשת צעירים אחראיים ורציניים שישתלבו בסניפי הרשת כאחראי משמרת. בתפקידכם תהנו מאפשרויות קידום ופיתוח ותצטרכו להפגין יכולות ניהול ויחסי אנוש מצויינים. קינג ג'ורג' הוא מקום מצויין לאחראי משמרת משום שמדובר בעבודה במשמרות עמוסות אך מאוד ריווחיות, בסביבה צעירה ודינמית עם צעירים איכותיים ונעימים.