פייר 23

מסעדת פייר 23 מציגה קונספט חדש וייחודי. שילוב של מאכלי ים בהגשה ובתצורה של פאסט פוד - אבל בסטייל!!!!
בלוקיישן מקסים בנמל תל-אביב מבלות משפחות שלמות במתחם הייחודי. צורת ההגשה בפיר 23 שונה גם כן והצורך במלצרים הצטמצם לטובת עובדי דלפק אשר נותנים שירות נעים ואדיב לאורחים.

דרוש/ה אחראי דלפק וקופה למסעדת פיר 23 בנמל ת"א - עבודה בסופי שבוע!!!

דרוש/ה אחראי דלפק וקופה למסעדת פיר 23 בנמל ת"א.
העבודה כוללת שירות לקוחות בדלפק המכירה.
המשרה במשמרות.
* תוספת של 150% לעבודה בשבתות וחגים

מקום העבודה: נמל תל-אביב
דרישות:
מחויבות למשמרות במהלך הסופ"ש.
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: פייר 23

קצת על העבודה בפייר 23

דרושים למסעדות
מסעדות תמיד היו וככל הנראה תמיד יהיו מקום עבודה פופולרי אצל חברה צעירים אחרי צבא. תרבות הטיפים בשנים האחרונות ובמיוחד בתל-אביב הביאה ללא מעט מקרים בהם מלצרים נהנו מהכפלה או שילוש שכרם במשמרת רק מטיפים. כמובן שיש עוד תפקידים ומקצועות לעבודה במסעדה כמו: טבחים, אחמ"שים, קופאים ועוד.

עבודה בנמל תל-אביב
מכל מתחמי הבילוי בתל אביב אפשר לומר כי לנמל הנוף והאווירה המיוחדים ביותר. עם נוף צופה לים, יפו העתיקה מדרום וקו חוף ש/לא נגמר זה היה רק עניין של זמן שיוקמו בו כל כך הרבה מועדונים ומסעדות. דגים, דגים דגים!!! זה הריח באוויר וזהו הטעם אותו מבקשים רוב האורחים לטעום. חיפוש זריז באתרי דרושים יגלה לכם כי מגוון משרות ממתינות לכם בנמל ובמיוחד אם אתם מחפשים עבודה ללילה בו מתעורר הנמל לחיים מחודשים.

מלצרות בת"א
תל-אביב היא בירת הבילויים, "ה" מקום לצעירים, עיר בלי הפסקה - עם כל כך הרבה מסעדות ובתי קפה תוכלו למצוא אינספור מקומות עבודה פוטנציאלים. רק מתחמי שרונה והנמל הם מגנט למחפשים עבודה במלצרות וזאת לפני שהזכרנו את המסעדות ובתי הקפה בעזריאלי ובדיזנגוף סנטר הוותיקים. מלבד הטיפים שהם סיבה מספיק טובה להחליט לעבוד במלצרות בעיר יש כמובן את הגמישורת שנותנת לחיילים משוחררים את האפשרות לשלב משמרות מלצרות בגמישות יחסית.