ג´פניקה

ג´פניקה היא רשת מסעדות בפריסה ארצית המתמחה בסושי ובמאכלים אסייתים נוספים. הרשת מקפידה על מזון אסטתי, טרי ואיכותי והיא בעלת קהל לקוחות נאמן שמלווה אותה לאורך השנים. הרשת קיימת משנת 2004 ואהובה במיוחד על הקהל הישראלי שפוקד אותה באדיקות ונהנה לאכול סושי טרי שמגולגל באהבה. בג´פניקה תמצאו מגוון משרות שמתאימות לחיילים משוחררים שרוצים לחסוך הרבה כסף ולעבוד בסביבה צעירה שמלאה באצות דגים ובניחוחות אסייתים.

ג´פניקה
למרכז ההזמנות של רשת ג´פניקה דרושים נציגי - מענק מועדפתמשרה מספר: 831
מקום העבודה: גבעתיים

מרכז ההזמנות של ג´פניקה מציע לכם מענק עבודה מיוחד זהה למענק עבודה מועדפת.
אוירה צעירה, משמרות גמישות, בונוסים גבוהים,
אפשרויות קידום למתאימים ותחבורה ציבורית נגישה.

ניתן לעבוד במשמרות קצרות יותר מעבודה מועדפת רגילה (5 שעות),
ולקבל את המענק בשלב מאוחר יותר.

העבודה מתאימה גם למשוחררים מעל שנה

דרישות:

תודעת שירות
יכולות מכירה

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: ג´פניקה

קצת על העבודה בג´פניקה

דרושים לג´פניקה
אם עד עכשיו הייתם לקוחות של מסעדת ג´פניקה דעו שיש גם אפשרות לעבודה ברשת. לרשת הרבה סניפים והרבה משרות שמתאימות במיוחד לחיילים משוחררים. העבודה ברשת מתגמלת ומאפשרת לצעירים להגיע למשכורות יפות בסביבה מלאה בצעירים. ג´פניקה היא רשת יציבה ובטוחה שתבטיח לכם עבודה קבועה עם תנאים טובים שתעביר לכם את הזמן בכיף ותסייע לכם לחסוך לכל מטרה.

עבודה לשליחים
אם ברשותכם רישיון על אופנוע והרכיבה בכבישים גורמת לכם הנאה וכיף העבודה כשליחים תתאים לכם מאוד. מדובר בעבודה שבה את רוב המשמרת תעבירו בנסיעה מהמסעדה אל בתי הלקוחות.  רשת ג´פניקה מתמתחה במשלוחים ללקוחות שמתחשק להם לנשנש את הסושי שלהם בבית ומעניקה לשליחים שלה תנאים מצויינים. השליחים בג´פניקה, בכל הארץ, נהנים מהזדמנות לחסוך כסף רב ולעשות את מה שהם אוהבים.

דרושים מארחים ומלצרים
תפקידם של המארחים והמלצרים מתאים במיוחד לצעירים שזה עתה השתחררו מהצבא. התפקיד דורש לבביות ושמחת חיים, מה שכידוע לחיילים משוחררים לא חסר. בג´פניקה תמצאו מגוון משרות של אירוח ומלצרות בכל סניפי הרשת. לרשת סניפים ברחבי הארץ כך שלא משנה מהיכן אתם קרוב לוודאי שתוכלו להשתלב לעבודה בג´פניקה. המלצרים והמארחים ברשת נהנים מתנאים טובים ויכולים לחסוך הרבה הרבה כסף.