חיילים משוחררים » דרושים » הסוכנות היהודית דרושים

הסוכנות היהודית דרושים

הסוכנות פועלת כבר למעלה מ-85 שנים בארץ וברחבי העולם כולו ועוסקת במספר תחומים : היא מארגנת תוכניות בישראל ליהודים בתפוצה כדי שאלו יכירו טוב יותר את הארץ, היא שולחת שליחים לחו"ל כדי לקרב בין קהילות יהודיות, פועלת לעידוד עלייה לארץ ועוד. הפעילות של הסוכנות היהודית מתקיימת, כאמור, גם בארץ וגם בחו"ל כאשר הפעילות כולה נעשית למען העם היהודי. ניתן להשתלב לעבודה בסוכנות היהודית במגוון תפקידים שהם בעלי ערך מוסף.

מחזור הקיץ של תכנית המשתחררים כנרות בעמק יוצא לדרך

אם אתם מחפשים עבודה מועדפת מגניבה, אם תמיד רציתם לגור ליד הכנרת וליהנות מחיי קבוצה מדהימים ואם תמיד חיפשתם לדעת קצת יותר על כל נושא אפשרי אז זה המקום בשבילכם!

כנורות בעמק מגייסת את הצעירות והצעירים הבאים למחזור מאי 18

מקום העבודה: אזור הכנרת
דרישות:

סיום שירות חובה בשנה האחרונה

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
ההרשמה לתכנית גפן בעיצומה - תכנית עבודה מועדפת עם מגורים בהרי ירושלים

לעבוד בעבודה מועדפת במלון יוקרה מרשת "ישרוטל" בתנאים משופרים
לחיות חיי קבוצה בקיבוץ
ללמוד, לצמוח ולהתפתח
להגיע לאזרחות מנקודת פתיחה טובה יותר

פתיחת התכנית ב 28/5 - מהרו להירשם


מקום העבודה: אזור ירושלים
דרישות:
בוגרי שירות צבאי/לאומי
אנגלית ברמה טובה
רצון ללמוד ולהתפתח
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
תוכנית המשתחררים ´מגלים עולם´ של הסוכנות היהודית במצפה רמון מגייסת את המחזור הבא
תוכנית המשתחררים של הסוכנות היהודית מגלים עולם במצפה רמון מגייסת את המחזור הבא שיחל במאי 2018.
אם אתם מעוניינים לשלב בין עבודה מועדפת במלונאות ולימודי העשרה כללים אם אתם מעוניינים לגור בדירות שותפים וליהנות מכל השפע שיש לדרום להציע, מוזמנים להגיש מועמדות
מקום העבודה: מצפה רמון
דרישות:

סיום שירות חובה בשנה האחרונה

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בהסוכנות היהודית דרושים

דרושים לסוכנות היהודית
בסוכנות היהודית תמצאו היצע רב של משרות שונות ומגוונות. זה יכול להיות באבטחת משלחות של יהודים מחו"ל שבאים למסע בארץ, זה יכול להיות בהדרכת קבוצות, עבודה עם נוער, ליווי לעולים חדשים ועוד המון תפקידים. עבודה בסוכנות היהודית מתאימה לצעירים שרוצים להשתלב בעבודה משמעותית וערכית שהיא בעלת ערך מוסף. תוכלו להתחיל בתפקידים קטנים יותר, להתקדם לתפקידים משמעותיים יותר ולהשתלב בתוך הסוכנות היהודית. בעבודתכם תפגשו אנשים מהעולם כולו ותזכו להיות בעלי יכולת השפעה עליהם.  מרבית התפקידים בסוכנות נותנים תחושת סיפוק וחוויה אדירה.

עבודה בחו"ל בסוכנות היהודית
אחד מהמפעלים הגדולים והידועים של הסוכנות היהודית הוא הוצאת שליחים למדינות שונות בחו"ל כדי לקחת חלק בקהילות היהודיות שקיימות שם. השליחים עוסקים בהסברה, בחיזוק הקשר לישראל, בעידוד ושמירה על התרבות היהודית ובהדגשת מרכזיותה של ישראל בחייהם של יהודי התפוצות. ניתן לשמש כשליחים לתקופה קצרה של מספר חודשים בדר"כ בתקופת הקיץ וכן לתקופות ארוכות יותר של שנה ומעלה.  שליחות מתאימה במיוחד לצעירים שרוצים לעשות משהו ערכי ובעל חשיבות גדולה. השליחים של הסוכנות היהודית מספרים על חוויה יוצאת דופן ועל תקופה משמעותית במיוחד.

עבודה משמעותית לצעירים משוחררים
מעורבות חברתית זה שם המשחק!!!! רבים מהחיילים שמשתחררים מהצבא בוחרים לעבוד בעבודות מלצרות או להשתלב בעבודה מועדפת בתחנות דלק וכיו"ב. צעירים משוחררים שמחפשים עבודה שהיא בעלת משמעות יכולים למצוא את מבוקשם בסוכנות היהודית. הסוכנות מחפשת צעירים משוחררים כאלה בדיוק ותשמח לשלבם במגוון תפקידים. בעבודה בסוכנות תרגישו שאתם עושים משהו גדול וחשוב ותהנו מסביבת עבודה מיוחדת במינה. מדובר בעבודה רצינית שתתרום לכם הרבה ולא פחות חשוב- שאתם תתרמו דרכה. מי שישתלב לעבודה בסוכנות היהודית יהנה מאפשרויות קידום ומאופציה להתמודד על תפקידים גדולים ומשמעותיים בעתיד.