חיילים משוחררים » דרושים » FOX home - חנויות פוקס הום

FOX home - חנויות פוקס הום

רשת פוקס הום מוכרת בסניפיה מוצרי טקסטיל, כלי מטבח, מוצרי אמבטיה ועוד ומצליחה להנגיש את עולם ההום סטיילינג לכל אחד ואחת, עם סניפים כמעט בכל מרכז קניות ורמת מחיר הוגנת - אין ספק כי מדובר במהפכה של ממש!!! רשת FOX HOME מחפשת צעירים בעלי טעם מעולה, יחסי אנוש נהדרים ומוטיבציה רבה למגוון תפקידים ברשת.

FOX home - חנויות פוקס הום
יועצי מכירה ומנהלי משמרת לסניפי פוקס הוםמשרה מספר: 966
מקום העבודה: סניפי פוקס הום בכל הארץ
לחנויות רשת פוקס הום דרושים יועצי מכירה ומנהלי משמרת לעבודה בסביבה צבעונית , משפחתית ודינאמית.
אופציות להתפתחות וקידום ברשת מובילה
דרישות:
יכולות שירותיות ומכירתיות
יכולת להניע צוותים (למתמודדים על תפקיד אחמ"ש)
זמינות ל-לפחות 4 משמרות בשבוע מתוכן 2 ערב+ שישי/מוצ"ש לסירוגין
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בFOX home - חנויות פוקס הום

עבודה במכירה בחנויות FOX HOME
אם כניסה לחנות פוקס הום מצליחה לרגש אתכם ולחשוב על לפחות שלושה פריטים: "כזה אני צריך בבית" דעו שעבודה בפוקס הום יכולה להיות מרגשת לא פחות. במסגרת עבודתכם כמוכרים תעזרו ללקוחות רבים לעצב את ביתם ותוכלו לייעץ להם על-פי טעמכם האישי. תכירו את כל פרטי הקולקציות השונות ותידרשו לגלות יצירתיות רבה במהלך המשמרת. למתאימים מצפים תנאים מצויינים כיאה לעובדים ברשת פוקס.

עבודה בעיצוב ללא ניסיון
אמנם העבודה היא עבודה במכירות ובייעוץ ללקוחות, אך פעמים רבות תרגישו כמעצבי פנים. לקוחות יתייעצו בכם ואתם תקבלו הזדמנות פז לעזור להם לרהט ולעצב את ביתם. לשם כך תידרשו להכיר את הפריטים הנמכרים ברשת ולהפגין יצירתיות וטעם טוב בעיצוב. תוכלו כך לצבור נסיון וידע וגם לעבוד בעבודה בתחום המעניין אתכם.

עבודה לסטודנטים בת"א
סטודנטים המחפשים עבודה נוחה שאיתה יוכלו לשלב את הלימודים- מוזמנים לעבוד ברשת FOX HOME. העבודה ברשת מאפשרת לסטודנטים לבחור את המשמרות הנוחות להם, וכך ללמוד בראש שקט. העבודה היא במגוון תפקידים מעניינים שמאפשרים לחסוך אחלה כסף וגם להנות ממשמרות עסוקות ומעניינות. הדרך לשלב עבודה נחמדה ולימודים תובעניים מעולם לא הייתה קלה יותר.