חיילים משוחררים » דרושים » childrens PLACE | דרושים צ´ילדרנ´ס פלייס

childrens PLACE | דרושים צ´ילדרנ´ס פלייס

אם תחום האופנה מושך אתכם ואתם אנשים חייכנים ואדיבים, מקומם של ילדים הוא המקום שבו תרצו לעבוד ולהתפתח!!! כרשת המונה עשרות סניפים ואשר מותגה הגיעה ישירות מארה"ב, עומדת childrens PLACE במקום טוב במירוץ מכירות בגדי ילדים, אביזרים והנעלה בישראל. רשת האופנה לילדים הושקה על ידי רשת פוקס במרץ 2014 והצלחתה המיידית גם בישראל נתנה מעוף להקמת רשת ענפה של חנויות ברחבי המדינה.

childrens PLACE | דרושים צ´ילדרנ´ס פלייס
לרשת בגדי ילדים בינלאומית דרושים יועצי מכירה ואחראי משמרתמשרה מספר: 967
מקום העבודה: סניפים בכל הארץ
בואו לצמוח איתנו ולקחת חלק מההצלחה!!!
לרשת בגדי ילדים מובילה ברחבי הארץ דרושים/ות יועצי/ות מכירה נמרצים/ות ודינאמים/יות למכירות אופנה.
עבודה במשרה מלאה במשמרות בוקר וערב כולל שישי או מוצש לסירוגין.
קליטה ישירות לחברה!! סביבת עבודה מאתגרת ונעימה.
דרישות:

אהבה וחיבור לתחום האופנה
שירותיות ואדיבות
ניסיון במכירות - חובה

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בchildrens PLACE | דרושים צ´ילדרנ´ס פלייס

יועצי מכירות ברשתות אופנה
מבין משרות המפתח אשר רשת childrens PLACE יכולה להציע לכם, גם משרת יועץ המכירות נוצצת וכנראה יותר מכולם! תפקידכם בהקשר זה יהיה להוות ציר מרכזי בסניף בו תעבדו, והדבר יתבטא בכך שאתם תקבלו את פניהם של הלקוחות העוברים ושבים, תמליצו להם על המוצר המתאים להם, להסיר מהם חששות לגבי אופי המוצר ולהסביר על יתרונותיו. אם תבצעו גם מכירה תוכלו בתנאים מסוימים להיות מתוגמלים בכך בשכר, ואולי גם בהמשך להתקדם לתפקידים בכירים מכאן.

הכשרה על חשבון החברה
גם אם אין לכם ילדים, אחיינים או אחים קטנים ואין לכם שום זיקה לבגדי ילדים ואינכם מבינים בהם, אין זה אומר שלא תצליחו למכור את אותם סוגי בגדים במידות המותאמות לטף: צ´ילדרנס פלייס מחפשת תשמח לגייס לשורותיה חיילים משוחררים, בעלי אהבה לעולם האופנה. העובדים בצ´ילדרנספלייס זוכים להכשרה על חשבון החברה על מנת לקבל את הכלים המתאימים ולהצליח בתחום ההלבשה לילדים.

מקומות עבודה כיפיים
סניפי children´s PLACE ממוקמים מצפון ועד - לא מעט סניפים ניתן למצוא בקריות, בשרון ובמרכז אבל גם באשדוד, בדרום ובירושלים ניתן למצוא פעילות של הרשת. המשרות המדוברות שיתאימו לחיילים משוחררים או לחיילות משוחררות נעות בדרך כלל בין יועצי מכירות או אחראי משמרת (כאשר לאחרון נדרש ניסיון קודם בדרך-כלל), והמועמדים שיכולים למלא את אותם תפקידים צריכים להיות מאוד חייכניים ונותני שירות אדיבים אך מצד שני גם מכירתיים ונמרצים.