חיילים משוחררים » דרושים » תנועת אחריי

תנועת אחריי

אין חשוב יותר מחינוך על מנת לטפח בני נוער ולהפוך אותם לאזרחים טובים יותר. ביכולתו של חינוך טוב לשפר את פני המדינה כולה, את יחס האזרחים אחד לשני ואת המעורבות שלהם בהתנהלות המדינה. כן אבל איך עושים את זה? בדיוק לשם כך הוקמה תנועת אחריי ופועלת רבות כדי לקדם צעירים רבים ולחבר אותם לחברה הישראלית.

תנועת אחריי
לעמותת אחריי! דרושים מדריכים במגוון פרויקטים חינוכיים בכל הארץ!משרה מספר: 1585
מקום העבודה: כל הארץ

אם בוער בך הרצון להוביל שינוי חברתי, אם את/ה מאמינ/ה בעבודה חינוכית עם בני נוער וצעירים, אם את/ה מחפש/ת עבודת הדרכה משמעותית – עמותת אחריי מחפשת אותך!
אנחנו מחפשים את המתאימים והמתאימות ביותר שיצטרפו אלינו למגוון תפקידים:
* הדרכת קבוצות הכנה לצבא הדרכת קבוצות הכנה לצבא  
* הדרכה בתכנית טכנולוגית פורצת דרך
* העברת סדנאות לקראת שירות צבאי משמעותי בבתי-ספר
* הפעלת מרכזי בגרות במתמטיקה לנוער
* ליווי אישי של חיילים לקראת ובמהלך השירות
* הובלת קהילות בוגרים וליווי אישי של בוגרים בתחום הקריירה

דרישות:
יכולת הדרכה מוכחת
אוריינטציה חינוכית וחברתית
מתאים מאוד לסטודנטים
יתרון לבוגרי שירות משמעותי
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: תנועת אחריי

קצת על העבודה בתנועת אחריי

נהוג לחשוב שתנועת אחריי פועלת רק עבור בני נוער לפני הגיוס, אולם מדובר באי דיוק בלשון המעטה - לתנועה מגוון פרויקטים במיוחד בינהם גם כאלה המשלבים חיילים משוחררים, פרויקטים שנועדו לטפח מנהיגים ולעודד מעורבות חברתית בקהילה.

מהי תנועת אחריי?
אחריי היא עמותה השואפת להשפיע לחיוב על בני נוער באמצעות חינוך. התנועה שמה לה למטרה להגביר את תחושת המסוגלות בבני הנוער, בייחוד באלה שנתקלים בצומת דרכים ולהצעיד אותם קדימה. באמצעות מגוון פעילויות עומלת אחריי על חיזוק הקשר בין הנוער לבין המדינה ומעלה אותם על נתיב ההצלחה. התנועה פועלת, בין היתר, בקרב אוכלוסיות רווחה, נוטעת בהן תחושות מסוגלות וכך מקדמת אותן ומעמיקה את הקשר והמחוייבות שלהן למדינה.

פרוייקטים מיוחדים לחיילים משוחררים
זה נכון שתנועת אחריי פועלת בעיקר בקרב בני נוער הנמצאים לפני שירותם הצבאי, אך לא רק. לתנועה פרוייקטים רבים שמיועדים לחיילים משוחררים שמעוניינים להיות מעורבים בקהילה ולעשות דברים חשובים בעלי ערך חברתי. אחריי רואה בחיילים משוחררים כוח ערכי  שביכולתו לתרום רבות לקהילה ולערכי העמותה.  חיילים משוחררים יכולים לשמש דוגמה לבני נוער משכבות חלשות ולכן הם משמשים את התנועה למגוון פרוייקטים חברתיים בעלי משמעות רבה.

מועדפת עם מגורים
אחד מהפרוייקטים של תנועת אחריי מציעים לחיילים משוחררים להשתלב לעבודה בשכר שתיחשב להם גם כעבודה מועדפת. בנוסף לכך שהצעירים המשוחררים ייהנו מעבודה משמעותית ובעלת ערך רב, הם גם יוכלו להנות ממגורים ומהזדמנויות נרחבות לעשייה חברתית. מדובר בפרוייקט ייחודי שיחבר אתכם לחברה הישראלית ויתן לכם אפשרות לעבודה מועדפת עם מגורים באזור ירושלים וויגרום לכם תחושות שליחות וחוויה משמעותית.