חיילים משוחררים » דרושים » אבטחה באילת A TEAM

אבטחה באילת A TEAM

תשכחו מכל מה שידעתם עד היום על אבטחה ותכירו את חברת האבטחה  A TEAM  הפועלת באילת ונותנת שירותי אבטחה מיוחדים ומאתגרים. זה מתחיל מאבטחה באירועים, ממשיך בבלדרות כספים מאובטחת ומגיע אפילו עד מחלקת חקירות ופוליגרף. חברת A TEAM מחפשת לצרף לשורותיה צעירים משוחררים, שרוצים להשתלב בעבודת אבטחה מגוונת ומאתגרת בעיר הנופש הדרומית - סידור מגורים מסובסד למגיעים ממקומות שונים בארץ וחלק מהמשרות אף מוכרות למועדפת.
אבטחה באילת A TEAM
חברת איי-טים נותנת לך הזדמנות למימוש עצמי בתחום הביטחון בעיר אילת עם סידור מגוריםמשרה מספר: 3883
מקום העבודה: אילת
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

בוא/י לדאוג לעתיד שלך בסביבת עבודה צעירה, דינמית ומתגמלת עם תנאים טובים
לחברת אייטים דרושים:
- מאבטחים רמה א´ / מתקדם ב´ חמושים
- מאבטחי בלדרות כספים עם רישיון נשק ארגוני ורישיון נהיגה ג´
- בודקים ביטחוניים
- סדרנים

אופציה למגורים
מוכר כעבודה מועדפת
מענק 2000 ש"ח למאבטחים בעלי תעודה (מותנה בהתחייבות)

דרישות:

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: אבטחה באילת A TEAM

קצת על העבודה באבטחה באילת A TEAM

דרושים מאבטחים באילת
לעבוד כמאבטח באילת לא דומה בשום דבר לעבודה באבטחה בתל אביב או בכל מקום אחר. לחברת A TEAM יש שפע של תפקידי אבטחה  שמתאימים לצעירים אחרי צבא,  ומשלבים בין עבודה והרבה פאן. אלו יכולות להיות עבודות אבטחה באירועים, בטיולים, בבתי מלון ועוד. העובדים בחברה עוברים תהליך סינון והכשרה, מה שמבטיח שצוות העובדים מורכב מצעירים איכותיים במיוחד.

סדרנות באירועים ובמסיבות
עבודת אבטחה וסדרנות באירועים ומסיבות זוהי עבודה מתגמלת במיוחד. זה נכון שאתם לא על תקן צופים מן המניין, וכן עליכם לעבוד, אולם עדיין תוכלו להנות משפע של אירועים ומופעים. חברת איי-טים אחראית על אבטחת מסיבות ואירועים רבים באילת. צעירים שישתלבו לעבודה כסדרנים באירועים מסוג זה ימצאו את עצמם משלבים באופן מפתיע בין עבודה והנאה.

בלדרות מאובטחת
כשמדברים על משימות אבטחה מאתגרות בהחלט מדברים על בלדרות מאובטחת. חברת A TEAM מעניקה שירותי בלדרות כספים לגופים ולמוסדות ברחבי הארץ. העובדים במחלקה זו בחברה הינם יוצאי יחידות קרביות שעוברים תהליך הכשרה ארוך ומשמעותי. זוהי עבודה שמחייבת כשירות מבצעית גבוהה ונכונות לעבוד בתנאי לחץ וסיכון.