חיילים משוחררים » דרושים » אל-שי - ניהול ותפעול מלונאות

אל-שי - ניהול ותפעול מלונאות

עבודה בתחום המלונאות יכולה להיות מושלמת עבור צעירים שסיימו את שירותם הצבאי. מדובר בעבודה ריווחית, שחלק גדול מהתפקידים בה מזכים במענק עבודה מועדפת, והיא כוללת עבודה בסביבה צעירה ודינאמית. אז מה עושים כשמחליטים לחפש עבודה בבית מלון? עוברים מלון מלון ושואלים לגבי משרות פנויות? ממש לא! פונים לחברת אל-שי, שאחראית על גיוס עובדים לבתי מלון, ומוצאים עבודה במהירות ובקלות. חברת אל-שי היא חברת כוח אדם וותיקה ומנוסה שתדאג לשבץ אתכם במשרה שמתאימה לכישוריכם ובמלון שידאג לכך שתקבלו את כל התנאים המגיעים לכם.

אל-שי - ניהול ותפעול מלונאות
מועדפת במלונות מובילים באילת - סידור מגוריים ייחודימשרה מספר: 3232
מקום העבודה: אילת
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

דרושים מלצרים עובדי משק ועובדי ניקיון בריכה בבתי מלון של רשת פתאל באילת
כולל מגורים, כולל ארוחות
תנאים טובים + אפשרות לשעות נוספות
נחשב עבודה מועדפת

דרישות:

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה באל-שי - ניהול ותפעול מלונאות

דרושים למלונות בת"א
בת"א יש כל-כך הרבה מלונות כך שהחיפוש אחר מלון לעבוד בו עשוי להיות מבלבל ומתיש במיוחד. בדיוק בשביל זה נוסדה חברת אל-שי, בשביל להקל עליכם את חיפוש העבודה ובשביל לסייע לכם להשתלב לעבודה בקלות ובמהירות. החברה עובדת עם מלונות רבים ומוכרים בת"א ,ובשאר איזורי הארץ, כך שהיא מחזיקה במשרות רבות ומגוונות שמתאימות במיוחד לצעירים נמרצים שמחפשים עבודה ריווחית.

עבודה במשמרות בבתי מלון
העבודה בבתי המלון נעה בדרך כלל לאורך כל שעות היום, מה שמבטיח לעובדים בה עבודה במשמרות. זה יכול להתאים במיוחד למי שיש לו עיסוקים נוספים אותם הוא מעוניין לשלב עם העבודה. לימודים אקדמאיים או לימודים לפסיכומטרי הם רק חלק מהעיסוקים שעבודה במשמרות יכולה להשתלב איתם בצורה נהדרת. חברת אל-שי תשמח לפרוס בפניכם את המשרות שברשותה שמתאימות במיוחד לצעירים המחפשים עבודה במשמרות בבתי מלון.

עבודה לחיילים משוחררים
כפי שציינו לעיל, עבודה במלונאות מתאימה מאוד לחיילים משוחררים. תוכלו להשתלב למגוון רחב של תפקידים במלון ולהרוויח סכומים נאים שישרתו אתכם לכל מטרה. מומלץ לפנות לחברת אל-שי כאשר מחליטים לעבוד בענף המלונאות. החברה עוסקת כבר שנים רבות בגיוס עובדים למלונות ברחבי הארץ, והיא בעלת הכרות רבה עם התחום. זה אומר שהיא תעזור לכם למצוא עבודה במלון שידאג לכם לתנאי עבודה טובים ולסביבת עבודה נעימה.