טלפון ברק שירותים - השמה לעבודה במלונות באילת

ברק שירותים - השמה לעבודה במלונות באילת

 חברת ברק שירותים מציעה לחיילים משוחררים מגוון רחב של משרות בהשמה לבבתי מלון באילת, משרות שמתאימות במיוחד לצורך של הצעירים בעבודה המשלבת בילויים והנאה לצידה. ברק שירותים מתאימה לכל עובד ועובד את המשרה המתאימה לו ביותר לפי כישוריו ולפי צרכיו ורצונותיו.

 • דרושים מלצרים/ות לעבודה מועדפת באילת, העבודה כוללת דיור!

  מקום העבודה: אילת
  🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

  לבתי המלון המובילים באילת דרושים /ות מלצרים /ות עבודה מיידית!
  קבלת דיור ביום הראשון בעלות מסובסדת.
  נסיעות חינם בתוך העיר.
  3 ארוחות ביום במלון.
  ניתן לקבל שכר במזומן!

  דרישות:

  המשרה מיועדת לנשים ולגברים
 • עבודה באילת, כולל דיור!!

  מקום העבודה: אילת
  🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

  לבתי המלון המובילים באילת דרושים/ות עובדים/ות למגוון תפקידים למשרה מלאה
  דיור בעלות מסובסדת
  3 ארוחות ביום במלון
  נסיעות חינם בתוך אילת
  מוכר למועדפת
  ניתן לקבל שכר במזומן!!!

  דרישות:

  המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בברק שירותים - השמה לעבודה במלונות באילת

יש משהו בשירות הצבאי שאיך שמסיימים אותו, יש צורך עז לבלות ולהתפרק. אולי זו המסגרת המחייבת ואולי אלו דברים אחרים, אבל מה שבטוח הוא שצעירים משוחררים אחרי צבא זקוקים לצד עבודה טובה גם הזדמנויות רבות לבילויים ולהנאה. בנוסף לכך, מקפידה החברה לעבוד אך ורק עם בתי מלון שדואגים לעובדיהם לכל התנאים והתשלומים המגיעים להם על פי חוק. עבודה באילת טומנת בחובה הזדמנות לחוות את העיר בצורה אחרת, להנות מכל מה שיש לה להציע, ועל הדרך לחסוך כסף רב לכל מטרה.

עבודה באילת עם מגורים
צעירים משוחררים שיעבדו בבתי מלון באילת עשויים למצוא את עצמם משלבים בצורה מושלמת בין עבודה קשה לבין המון בילויים. כדי להשתלב בצורה המושלמת לעבודה באילת מומלץ לפנות לברק שירותים, כיוון שמדובר בחברה המנוסה והוותיקה ביותר להשמת עובדים באילת. החברה מגייסת צעירים אחרי צבא למגוון עבודות בבתי מלון שרובן כוללות מגורים. מגורי העובדים יהיו בדרך כלל מסובסדים ויאפשרו לעובדים לעבוד בראש שקט ולגור בסביבה צעירה ותוססת.

עבודה מועדפת בבתי מלון
צעירים רבים בוחרים לעבוד בבתי מלון לאחר שירותם הצבאי, משום שרבים מהתפקידים בו נחשבים לעבודה מועדפת. ברק שירותים מסייעת למשוחררים טריים למצוא עבודה מועדפת באילת, בבתי מלון שמעניקים לעובדיהם תנאים טובים ואפשרויות רבות לחיסכון כספי. בחברת ברק שירותים תמצאו שפע של משרות, כך שתוכלו לבחור את אלו המתאימות לכם ביותר, ולהנות מחיים תוססים ומהנים בעיר הנופש הדרומית האהובה כל-כך.

דרושים לבתי מלון באילת
בתי המלון באילת פועלים לאורך כל ימות השנה, מה שאומר שכמעט תמיד הם מחפשים  לצרף לשורותיהם עובדים מנוסים. חברת ההשמה למלונאות באילת "ברק שירותים" מסייעת לבתי המלון לגייס עובדים רציניים,  וכן מסייעת לצעירים להשתלב לעבודה בתנאים טובים. החברה בוררת בקפידה את בתי המלון איתם היא עובדת, מה שמבטיח לכם עבודה בתנאי תשלום הוגנים, בתנאים סוציאלים ובכל מה שדרוש.