חיילים משוחררים » דרושים » דרושים סינמה סיטי

דרושים סינמה סיטי

אומרים לכם שאתם חיים בסרט? אנחנו אומרים שזה לא דבר רע בהכרח ומזמינים אתכם לעשות מזה כסף! עבודה בסניפי סינמה סיטי הפזורים ברחבי הארץ תאפשר לכם לשלב בין האהבה לעולם הקולנוע לבין משרה מגוונת בתחום. העבודה כוללת מתן שירות לכל מי שבא לקולנוע ומאפשרת ליהנות מתנאים מצוינים ומאפשרות לחסוך כסף רב. העבודה בסינמה סיטי היא עבודה במשמרות במחלקות השונות כדוגמת: קופה , סדרנות, בר קפה ומתחם ה-VIP המפורסם של הרשת. העבודה מתאימה במיוחד לחיילים משוחררים שמחפשים סביבת עבודה צעירה ומשרות שניתן באמצעותן להתקדם לתפקידי ניהול בעלי אחריות רבה.

דרושים סינמה סיטי
סינמה סיטי מזמינה אתכם להצטרף אליה לעבודה מהסרטים!!!משרה מספר: 1739
מקום העבודה: מתחמי סינמה סיטי ב: גלילות / ראשון לציון
אוהבים את עולם הקולנוע?
אם אתם יודעים לתת שירות ואוהבים עבודה עם אנשים, אנו מחפשים עובדים  למתחמי סינמה סיטי השונים
למגוון מחלקות: קופה / סדרנות / בר קפה / vip
העבודת במשמרות, בדגש על שעות אחה"צ, ערב וסופי שבוע
אפשרויות קידום לתפקידי ניהול
הסעות בשעות ללא תחבורה ציבורית
מתאים לחיילים משוחררים/סטודנטים
תנאים מעולים והטבות !!!
דרישות:

יכולת לתת שירות
מגיל 18 ומעלה

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: דרושים סינמה סיטי

קצת על העבודה בדרושים סינמה סיטי

עבודה בסינמה סיטי אחרי צבא
העבודה בסינמה סיטי מתאימה במיוחד לצעירים אחרי צבא כיוון שאינה דורשת ניסיון ומשום שכל ההכשרה מתבצעת במקום. זה אומר שגם אם לא עבדתם מעולם ואתם מחפשים כעת עבודה לטווח הארוך שתקבל אתכם ללא ניסיון קודם, תוכלו למצוא אותה כאן. העבודה מתאימה לצעירים מסורים וחרוצים שבנויים למפגש עם לקוחות ולמתן שירות מגוון.

עבודה במשמרות עם הסעות
כחלק מהתנאים שמציעים בסינמה סיטי תוכלו ליהנות מהסעות ממקום מגוריכם אל מקום העבודה ולהפך. מדובר בתנאים מצוינים שמאפשרים לצעירים משוחררים (שלרוב אינם מחזיקים ברכב) להגיע בקלות ובמהירות לעבודה ללא הצורך להסתמך על תחבורה ציבורית. העבודה בסינמטה סיטי היא עבודה במשמרות (בעיקר משמרות סופי שבוע ואחה"צ), מה שאומר שתוכלו לשלב אותה עם לימודים לפסיכומטרי או עם כל דבר אחר. זוהי עבודה שמתאימה במיוחד גם לסטודנטים שמבלים את שעות הבוקר בקמפוס ומחפשים עבודה שתאפשר להם להתפרנס בכבוד במהלך תקופת הלימודים.

משרות לחיילים משוחררים במרכז
לסניפי סינמה סיטי בראשל"צ, חולון, בת ים, הרצליה, רמת השרון, תל אביב, נתניה, רעננה וכפר סבא דרושים חיילים משוחררים למגוון משרות ותפקידים. העבודה היא במגוון מחלקות הרשת וכוללת מתן שירות וביצוע תפקידים שונים. כחלק מהעבודה ברשת תזכו לתנאים מצוינים ולהטבות שוות במיוחד. אם אתם מחפשים עבודה מגוונת לטווח הארוך שתוכלו בה גם להתקדם לתפקידי ניהול, מקומכם איתנו! אנו מחפשים לצרף לשורותינו חיילים משוחררים חרוצים למשפחת העובדים שלנו. בואו לקחת חלק מאימפריה משגשגת ומצליחה.