חיילים משוחררים » דרושים » תחנת דלק פז בת ים

תחנת דלק פז בת ים

כשנכנסים לתדלק את הרכב באחת מתחנות הדלק מיד מרגישים באווירה הצעירה והתוססת הקיימת במקום. ככה זה שמרבית מעובדי התחנה הם צעירים משוחררים. זה יוצר סביבת עבודה מהנה שמתאימה מאוד לחיילים משוחררים. בתחנת דלק פז בת ים תמצאו שפע של משרות מעולות לצעירים אחרי הצבא. תוכלו גם לקבל עבור חלקן מענק עבודה מועדפת וגם לחסוך כסף רב בתנאי עבודה מצוינים.


לפרטים נוספים חייגו: 072-393-1587

תחנת דלק פז בת ים
לתחנת דלק פז בבת-ים דרושים עובדיםמשרה מספר: 1487
מקום העבודה: בת-ים
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

לתחנת פז בבת ים דרושים עובדים למועדפת (בתפקידים המוכרים לכך). העבודה בתחנה כולל שירות לקוחות אם בתדלוק מכוניות, בדיקת שמנים ונוזלי קירור, ניקוי שמשות/חלונות (הרבה טיפים) ואם במכירה בחנות הנוחות yellow (עבודה במזגן).
עבודה במשמרות - משרה מלאה/חלקית - כולל שישי, שבת וחגים
עבודה מועדפת לחיילים משוחררים

דרישות:
תודעת שירות גבוהה
יכולת לעבוד תחת לחץ

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: תחנת דלק פז בת ים

קצת על העבודה בתחנת דלק פז בת ים

עבודה לחיילים משוחררים בבת-ים
מחפשים עבודה בבת-ים לצעירים ללא ניסיון? תחנת הדלק פז מחפשת בדיוק אתכם. כל עוד אתם מסורים וחרוצים יש לכם מה לחפש בתחנה. תוכלו להשתלב באחת מהמשרות הפתוחות בתחנה ולקבל הזדמנות פז לעבוד בפז. מדובר במשרות שחלקן כוללות עבודה במשמרות ויאפשרו לכם לשלב עבודה עם לימודים לפסיכומטרי.

עבודה בחנויות נוחות
אז כמה זה נוח לעבוד בחנות נוחות? ובכן, זה די נוח… מדובר בעבודה במשמרות, שאינה כוללת מאמץ פיזי רב מידי, ובדר"כ היא כוללת חברת צעירים רבים אחרים. הכסף שתחסכו יוכל לשמש אתכם לטיול הגדול לחו"ל, ללימודים אקדמאיים או לכל דבר אחר.

עבודה מועדפת בבת ים
עבודה מועדפת היא קיצור דרך, ואנחנו יודעים כמה אתם אוהבים קיצורי דרך. לא תמיד כדאי לקצר את הדרך, אבל בכל הקשור לכסף זה בדר"כ מומלץ. עבודה מועדפת בתחנות דלק מאפשרת לכם לקבל מענק כספי נוסף בתום התקופה הנדרשת ולקצר את הדרך לחיסכון כספי משמעותי. בתחנת דלק פז בת ים מחכות לחיילים משוחררים מגוון  משרות עבודה מועדפת.