חיילים משוחררים » דרושים » דרושים למלונות ישרוטל באילת

דרושים למלונות ישרוטל באילת

אם כבר מועדפת באילת - אז רק ברשת ישרוטל!!! נכון למועד כתיבת שורות אלו  לרשת 8 מלונות מובילים בעיר הדרומית וזה כולל מלונות כגון: רויאל ביץ´, המלך שלמה, רויאל גרדן, אגמים, ים-סוף, ספורט, לגונה ורביירה קלאב. מה שמאפשר לכם לתמרן בין מלונות בעלי אופי שונה וכמובן לעבוד בתפקיד שיתאים לכם ביותר. מלבד התנאים המעולים אותם מעמידה הרשת לעובדיה אל לנו לשכוח שלעבודה באילת יתרונות רבים נוספים וההגעה לעבודה בה מבטיחה סביבה צעירה ותוססת באמת עם חיי לילה מכל עבר...
דרושים למלונות ישרוטל באילת
רשת מלונות ישרוטל מגייסת למלונותיה באילת מדריכי ומדריכות ילדיםמשרה מספר: 126
מקום העבודה: אילת
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥
 ישרוטל מזמינה אתכם להצטרף לצוות מדריכי הילדים האיכותי באילת.
לקראת פתיחת שנת הפעילות הבאה ישרוטל תערוך אודישנים לכוכבי הילדים והטובים ביותר שייבחרו יעברו קורס בידור  באילת וישולבו לעבודה בצוותי הבידור של ישרוטל.
עבודה מועדפת במלונות הטובים בישראל, תנאים מצוינים, שכר הולם, מגורים באילת וחוויה בלתי נשכחת!
דרישות:
בעלי גישה לילדים
רצון להצליח
בעלי רקע בחינוך והדרכה
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
דרושים למלונות ישרוטל באילת
למלונות ישרוטל באילת דרושים קבטי"ם לתפקיד מאתגרמשרה מספר: 128
מקום העבודה: אילת
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥
לרשת מלונות ישרוטל דרושים קציני בטחון בוגרי צבא לתפקיד מאתגר עם אחריות רבה. חיילים משוחררים זכאים למענק עבודה מועדפת.
הקב"טים בישרוטל נהנים במסגרת תפקידם מאווירת עבודה צעירה ודינמית , צוות קב"טים איכותיים הנבחרים בקפידה, שכר השעה המוצע לקב"טים בישרוטל הינו גבוה משמעותית מהמינימום ובנוסף חיילים משוחררים ייהנו ממענק עבודה מועדפת , העבודה כקב"ט כרוכה באחריות רבה, עבודה בלחץ, מתן שירות לאורחים ולעובדים במלון. קציני ביטחון בישרוטל נהנים מתנאים משופרים וטובים כבר מהיום הראשון,  צוותי הקב"טים במלונות הינם מגובשים ומהווים תפקיד מרכזי במלון בנושא הבטיחות והביטחון.
העבודה כוללת מגורים, הסעות, כלכלה,מדים, פעילויות רווחה, גיבוש לעובדים ועוד.
דרישות:

שירות צבאי מלא - רובאי 03 ומעלה
נכונות לעבודה במשמרות כולל בסופי שבוע וחגים
בוגרי יחידות קרביות - יתרון

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בדרושים למלונות ישרוטל באילת

עבודה מועדפת בישרוטל אילת
מאז שהומצא מענק עבודה מועדפת, פחות או יותר לפני שני עשורים, ניתן לסמן מגמה מובהקת אחת ותחום מועדף על חיילים משוחררים והוא העבודה במלונאות. עבודה מועדפת בבית מלון היא כנראה הנוחה מבין האפשרויות ואם אתם בעניין של להתנתק ולהתרחק מהבית הרי שמדובר בפתרון האידאלי. עובדי ישרוטל המגיעים לעבוד באילת (ובים המלח ומצפה רמון) זוכים לתנאים מעולים כאשר הבולט ביותר מבינהם הוא שהעבודה כוללת סידור מגורים.

דרושים מלון באילת
מלונות אילת מגייסים מאופן קבוע חיילים משוחררים לתפקידים שונים. ההתאמה לעבודה תיעשה לרוב על פי כישורים אישיים ועמידה בתנאי בסיס. אם צ´ופרתם בצבא בקורס מצילים - הרי שמצילים ומפעילי בריכות הם אנשי מקצוע מבוקשים בבית מלון.... אם אתם חביבים ושירותיים ודוברי אנגלית ברמה סבירה תתאימו לקבלה, אם הייתם לוחמים בצבא (או שלפחות יש לכם את המשמעת הדרושה) תוכלו לעבוד כמאבטחים או כקב"טים, אם יש לכם גישה לתחום המטבח - המטבחים והקונדטוריות של המלונות צריכים אתכם.

עבודה באילת לחיילים משוחררים
לא רק מועדפת ולא רק בתי מלון... באילת קיימים תפקידים רבים שיתאימו למשתחררים בינהן: מכירות, תדלוק, אבטחה בחברות אבטחה שונות, תחזוקה, מסעדנות ועוד. הכל טוב ויפה אבל עבודה עם מגורים וארוחות שלוש פעמים ביום כנראה שתמצאו רק בבתי מלון, מרכזי הגיוס של ישרוטל נמצאים באילת ובתל-אביב ותוכלו ללמוד על כל היתרונות בהגשת מועמדות לתפקידים השונים.