חיילים משוחררים » דרושים » דרך ארץ בטחון

דרך ארץ בטחון

אוהבים לראות נופים? מחפשים עבודה רצינית אך קלילה, בסביבה צעירה? דרך ארץ בטחון בע"מ היא חברה המאבטחת טיולים, והיא פונה אליכם החובשים, הלוחמים והמאבטחים לשעבר שרוצים להירגע מימי הצבא ולהרוויח כסף טוב בכיף ובהנאה.


לפרטים נוספים חייגו: 072-393-1570

דרך ארץ בטחון
חובש ו/או מאבטח בוא לטייל, להכיר ולהרוויח!משרה מספר: 1538
מקום העבודה: כל הארץ

תיירים, תלמידים, בני נוער ובקיצור לקוחות כבר יש לנו. זה הזמן להגדיל את צוות המאבטחים והחובשים לקראת שנת התיירות ושנת הלימודים הקרובה, ופה אתם נכנסים לתמונה.
לאבטחת טיולים של קבוצות חו"ל, בתי ספר ותנועות נוער דרושים בדחיפות: חובשים ו/או מאבטחים מכל הארץ (סניפים בפריסה ארצית).
סביבת העבודה צעירה, השכר גבוה וכולל בונוסים וללא התחייבות לפרק זמן כלשהו.

דרישות:

מאבטחים: רובאי 03 ומעלה + תעודת לוחם
חובשים: הכשרה רלוונטית ותעודה בתוקף

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: דרך ארץ בטחון

קצת על העבודה בדרך ארץ בטחון

אבטחת טיולים אחרי הצבא
כל חייל משוחרר מחפש את הכיוון שלו בחיים ברגע שדורך את הצעד הראשון באזרחות. העבודה היא חלק חשוב בחיינו, ולא קל למצוא אחת כזו שתספק הכנסה טובה בשילוב עם הנאה. עבודה באבטחת טיולים יכולה להיות נהדרת לכל הלוחמים המשוחררים למיניהם, דרך ארץ בטחון מציעה עבודה שמתאימה למי שמחפש עבודה קלילה בשילוב עם טיולים ברחבי הארץ בסביבת ילדים, ובנוסף עם הכנסה מכבדת.

דרושים חובשים ומערים
חובשים, פרמדיקים ובעלי קורס מערים למיניהם הם בעלי יתרון גדול בתחום האבטחה בארץ. עזרה ראשונה יכולה להיות מאוד חשובה באבטחה לפציעות במקרי קיצון ולכן קל מאוד לאותם מיומנים להשתלב בעבודות בטחון במשרדים, מעברים, אבטחת אישים ומסגרות גדולות כמו הצבא והמשטרה. דרך ארץ כחברת אבטחת טיולים מציעה את המקומות המועדפים לאותם בעלי נסיון וקורסים, עם שכר גבוה מהממוצע לעבודה לא מסובכת אך גם לא משעממת.

עבודה עם נשק
המון עבודות בתחום האבטחה יכולות להשאיר אתכם עם ´ידיים ריקות´ במצבים מסוכנים שונים. אין ספק שהרגשת בטחון מתעצמת כאשר יש נשק אישי בסביבה, לשם הגנה על אזרחים וגם הגנה עצמית. דרך ארץ בטחון היא חברת אבטחה שלא משאירה מקום לסיכונים מיותרים, וסומכת על המאבטחים שלה ומפקידה לה נשק ארגוני לליווי של כל טיול וטיול.