חיילים משוחררים » דרושים » אתגר משאבי אנוש

אתגר משאבי אנוש

קבוצת אתגר משאבי אנוש מעניקה את כל שירותי כח האדם: איתור, מיון, גיוס, כח אדם והשמה. בין תחומי ההעסקה אשר יתאימו מאוד למשוחררים ולסטודנטים ניתן למצוא משרות בתחומי: לוגיסטיקה, ייצור, שירות לקוחות, שיווק ומכירות ועוד.אתגר משאבי אנוש
לחברה חקלאית דרושים עובדים - למועדפת!!!משרה מספר: 3528
מקום העבודה: אזור הדרום
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

מחפש/ת עבודה באווירה קיבוצית? בואו לעבוד איתנו!

לחברה חקלאית דרוש/ה עובד/ת חממה ומעבדה
שעות: 07:00-16:00

תנאים מעולים:
חדר אוכל
הסעות מקריית מלאכי / קריית גת (החזרי נסיעות למגיעים עצמאית)

דרישות:

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: אתגר משאבי אנוש
אתגר משאבי אנוש
דרושים עובדי הרכבה מכנית - מועדפתמשרה מספר: 3298
מקום העבודה: מרכז
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

לחברה גדולה במרכז הארץ דרושים/ות עובדים/ות לעבודה במשמרות במפעל
משרה מלאה 6 ימים בשבוע + תוספת שישי ושבת!
העבודה כוללת הרכבת חלקים רבים במשמרת, בסביבת עבודה נוחה.

משמרת ראשונה: א´-ו´ 6:00-16:30
משמרת שנייה: א´-ה´ 16:30-1:00 + 20:00-1:00 במוצ"ש

תנאים טובים למתאימים/ות!
** המשרה נחשבת כעבודה מועדפת **

דרישות:
תחילת עבודה מידית
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: אתגר משאבי אנוש

קצת על העבודה באתגר משאבי אנוש

כח אדם מועדפת
חיילים משוחררים רבים מוצאים את העניין של עבודה מועדפת באילת כקצת שחוק ומנסים למצוא אפשרויות תעסוקה מעניינות לא פחות שיזכו אותם במענק הנכסף של ביטוח לאומי. קיימות אפשרויות רבות למציאת עבודה אבל אחת הבטוחות היא לפנות לחברות כח אדם שבחלק מהמקרים יוכלו להציע משרות לא רעות המוכרות כעבודה נדרשת. "אתגר משאבי אנוש" מגייסת משוחררים לעבודה מועדפת בתחום הייצור.

ראיון עבודה מהבית
אם אתה עושה כמו כולם – אז אתה כמו כולם. אם אתה מנצל את החידושים הטכנולוגיים הרבים כדי להשיג בולטות וערך מוסף אז אתה הופך למוביל בתחומך. כך בחברת כח האדם "אתגר" דואגים להישאר עם היד על דופק ולנצל את היתרונות הרבים. אתגר מציעים היו מהראשונים לזהות זאת ראיון עבודה מהבית דרך SKYPE אשר יחסוך לכם לצאת מהבית וישים אתכם כמועמדים לשלל משרות מעניינות. לא מדובר רק על ראיונות עבודה להייטק אלא לעבודות שונות במפעלים ולתפקידים משרדיים בכל הארץ.

משאבי אנוש
המילה משאב מתייחסת לאמצעים העומדים לרשותינו לצרכים שונים כשמחברים אותה עם המילה "אנוש" מקבלים מושג כללי המתייחס לכח עבודה כזה או אחר ומקביל לחלוטים למושג המוכר "כח אדם". בעולם המודרני לכל ארגון יש מחלקה או לפחות אדם אשת תחת אחריותו ירוכזו סמכויות הנוגעות לממשאבי האנוש: איתור עובדים, גיוס, תנאי העסקה ואפילו סיום העסקה. חברות משאבי אנוש המכונות גם "קבלני כח אדם" מעניקות לחברות אחרות את שירותי האיתור רק שלא כמו במודל ההשמה, העובד מתחיל לעבוד כשכיר של חברת כח האדם ולא של החברה עבורה הוא עובד בפועל.