חיילים משוחררים » דרושים » דרושים נירטל אבטחת טיולים

דרושים נירטל אבטחת טיולים

בחברת נירטל אבטחה ורפואה מאמינים כי כח אדם מקצועי ומיומן בשטח הוא הכרח, בנוסף לציוד המקדם ביותר בנמצא על מנת לתת את המענה הטוב ביותר לכל תרחיש. המאבטחים של נירטל ואנשי צוות הרפואה (מע"רים, חובשים, פרמדיקים וכו´) – כ 200 במספר, עומדים בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר והופכים את החברה למובילה בתחומה בישראל.

דרושים נירטל אבטחת טיולים
דרושים/ות מאבטחי/ות טיולים וחובשים/ות לליווי טיולי בתי ספר, קבוצות ותגליותמשרה מספר: 1625
מקום העבודה: כל הארץ
נירטל, חברה לאבטחת טיולים בכל הארץ מחפשת מאבטחי/ות טיולים וחובשים/ות לליווי טיולי בתי ספר, קבוצות ותגליות.
אז אם אתם/ן אוהבים /ות לטייל ומעוניינים/ות לעשות מזה כסף מקומכם/ן איתנו!!!
עבודה כיפית, מעניינת, מאתגרת וגמישה במהלך כל השנה!
העבודה מתאימה במיוחד לחיילים/ות משוחררים/ות.
דרישות:

שירות צבאי מלא
רובאי 03 ומעלה + תעודת לוחם
10 שנות לימוד ומעלה. המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
דרושים נירטל אבטחת טיולים
את הכסף לטיול הגדול עושים בנירטל!משרה מספר: 1935
מקום העבודה: כל הארץ

לחברת נירטל אבטחה ורפואה לטיולים, החברה המובילה והגדולה בתחום, דרושים מאבטחים וחובשים לליווי טיולים ומשלחות תגלית בכל הארץ.
אם אתם אוהבים לטייל ורוצים לעשות מזה כסף מקומכם איתנו!
עבודה כיפית ומהנה לאורך כל השנה במגוון טיולים כגון: משלחות תגלית, בתי ספר, תנועות נוער ואירועים שונים.

העבודה מתאימה במיוחד לחיילים משוחררים!
תנאים מצוינים, שכר גבוה ובונוסים למתאימים.

דרישות:
רובאי 03 ומעלה
תעודת לוחם
שירות צבאי מלא
אין צורך בנסיון קודם
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בדרושים נירטל אבטחת טיולים

עבודה באבטחת טיולים
ליווי טיולים הוא תחום אשר יכול להתאים למגוון רחב של מחפשי עבודה בגילאים ובשלבי חיים שונים, אך הרוב המכריע שבוחר לעבוד באבטחת טיולים הם חיילים משוחררים שעבורם זוהי הזדמנות מצוינת להשתלב בעבודה קלילה ונוחה אשר מאפשרת גמישות בשעות ובימי העבודה והיא ושילוב עבודה עם כיף. טיולים לאורך ולרוחב הארץ עם קבוצות משתנות שלא חייבות להיות דווקא בתי-ספר אלא גם מכללות, משלחות וקבוצות מחו"ל.

אבטחה אחרי צבא
חיילים משוחררים ששירתו במקצוע צבאי ברור ומוגדר עם "מקצוע מקביל באזרחות" יכולים ליהנות מהנסיון שצברו במהלך 3 שנות שירות ששווה המון באזרחות. זה נכון ליוצאי יחידות מחשב, חימושניקים, מכונאים וחשמלאי רכב למינהם וגם כלי טיס ואפילו ליוצאי הנדסה שיוכלו להשתלב כחבלנים במשטרה, אך זה ממש לא נכון ללוחמים: חי"רנקים, יוצאי תותחנים, שיריונרים ועוד אשר ממש לא יוכלו להשתמש בניסיונם הצבאי באזרחות. עבודה בתפקידי אבטחה לעומת זאת יכולה להתאים למי שרגיל לנשק על הגב ומעוניין במשרה שמגיעה עם אחריות רבה לצידה. חברות אבטחה אזרחיות יכולות להציע ללוחמים משוחררים מגוון תפקידים באבטחה: חמושה, לא חמושה, סיירות, אבטחת אישים, אבטחת מתקנים רגישים, אבטחת מוסדות חינוך, אבטחת טיולים ועוד.

חובשים
הנחיות משרד החינוך לא משאירות מקום ליצירתיות ובכל מה שנוגע לכח שאמור ללוות טיול קבוצה מוסדר בהוראות ברורות. בין יתר התפקידים יש כמובן צורך במגישי עזרה ראשונה ובחובשים. חובשים/ות צבאיים משוחררים (לאו דווקא קרביים) יכולים לעבוד בחברות המעניקות שירותי רפואה ואבטחה. זה יעזור לכם לשמור על כשירות ויאפשר לכם לטייל בארץ אגב העבודה.