חיילים משוחררים » דרושים » מועדפת בחקלאות - קיבוץ ניר דוד

מועדפת בחקלאות - קיבוץ ניר דוד

אם השתחררתם מהצבא והמחשבה על עבודה במקום סגור מדכאת אתכם, יש לנו משהו טוב בשבילכם. בקיבוץ יפהפה בעמק המעיינות מחכה לכם משרה חלומית במיוחד שמתאימה בדיוק לחיילים משוחררים עם אנרגיה, מוטיבציה ורצון לעבוד באחד המקומות היפים ביותר בארץ.

מועדפת בחקלאות - קיבוץ ניר דוד
דרושים למועדפת בקיבוץ בעמק המעיינות - אפשרות מגורים!משרה מספר: 1644
מקום העבודה: קיבוץ ניר דוד
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

דרושים צעירים הרפתקניים לעבודה ייחודית שהיא חוויה בתחום החקלאות בעמק המעיינות
העבודה בחווה לגידול דגים בקיבוץ ניר דוד כחלק מצוות צעיר איכותי ודינמי.
עבודה  מאתגרת בשטח פתוח בבריכות דגים, בשיטות דייג חקלאי המתקדם בארץ.
מגורים אפשריים בקיבוץ - בין היפים בארץ , נחל זורם, חברה צעירה ותוססת.

** סבסוד רישיון טרקטור למתאימים!!! **

דרישות:

רישיון נהיגה - חובה!!!!!
סיום שירות צבאי בשלוש שנים האחרונות
התחייבות למינימום שנה

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה במועדפת בחקלאות - קיבוץ ניר דוד

קיבוץ ניר דוד מחפש צעירים לעבודה בבריכות הדגים כולל סידור מגורים (בתשלום). זוהי הזדמנות נהדרת להרוויח כסף מצוין מעבודה מועדפת בחקלאות וליהנות מתקופה משמעותית ומיוחדת במינה.

לגור ולעבוד בקיבוץ - חוויה של פעם בחיים!
העבודה בבריכות הדגים של ניר דוד היא הרפתקה בפני עצמה שמתאימה לחיילים משוחררים שמחפשים אתגר, עניין ומשהו לא שגרתי. חוץ מכם יגיעו לעבוד עוד הרבה צעירים כך שתיהנו מחיי חברה, בילויים, טיולים באזור היפהפה וכמובן הזדמנות לעשות הרבה כסף. העבודה מוכרת כעבודה מועדפת ולאחר חצי שנה תקבלו מענק של 9000 ש"ח. שימו לב שדרושה התחייבות לשנה, אך כיוון שמדובר בתקופה נפלאה אנחנו בטוחים שהשנה הזו תעבור בנעימים ולא תרצו שהיא תיגמר.

מועדפת בחקלאות בצפון - חיבור מושלם לטבע
לקום בבוקר , להתלבש, לנעול נעליים, לחבוש כובע, להרכיב משקפי שמש ולצאת לטבע! כן זה לא חלום וזו לגמרי יכולה להיות שגרת יומכם אם רק תרצו בכך. מי אמר שחייבים לסבול כדי להרוויח כסף? אם אתם אוהבים טבע ומתחברים לציוץ הציפורים ושריקת הרוח, עבודה בחקלאות בקיבוץ ניר דוד, תפורה בדיוק בשבילכם. אמנם מדובר בעבודה פיזית שדורשת סבלנות, מאמץ ואנרגיה, אך זו עבודה בסביבה טבעית ומהנה במיוחד. אם אתם לא מפחדים מאתגרים ומחפשים מקום שבו תוכלו להתחבר לטבע ו"על הדרך" לחסוך כסף, זה ללא ספק המקום בשבילכם.

תנאים מצוינים והרפתקה לא שגרתית בכלל!
באיזו עוד עבודה תיכנסו למי הבריכה בכל בוקר? באיזו עוד עבודה תנהגו בטרקטור? באיזו עוד עבודה תהיו אחראים על המוני דגיגים מזנים שונים? כנראה שאין עוד הרבה עבודות כאלה. לא סתם אנחנו אומרים שעבודה בבריכות הדגים בניר דוד היא הרפתקה לא שגרתית. בנוסף למשכורת מעל המינימום, מענק עבודה מועדפת, מענקים של משרד החקלאות שניתנים לעתים, תקבלו מגורים בסביבה צעירה והזדמנות לגור בקיבוץ. תוכלו לנצל את התקופה לטיולים באזור, להכרות עם אנשים חדשים וכמובן לחסוך כסף מצוין להגשמת החלומות שלכם.