חיילים משוחררים » דרושים » דרושים דומינוס פיצה

דרושים דומינוס פיצה

דומינוס פיצה מזמינים אתכם לבדוק עם כל אחד מעובדי החברה על סניפיה השונים ולגלות כי מי שעובד בדומינוס פיצה אוהב את העבודה שלו! המשאב האנושי מוגדר כחשוב ביותר ברשת וההשקעה בו נותנת לכם כעובדים ברשת דומינוס ליהנות מהעבודה עם כסף טוב ועם אפשרויות קידום.

דרושים דומינוס פיצה
הצטרפו לנבחרת השליחים/ות של דומינוס פיצהמשרה מספר: 1958
מקום העבודה: כל הארץ

דומינו´ס פיצה- רשת מזון בינלאומית מצליחה מגייסת שליחים/ות לסניפים בכל הארץ
משמרות גמישות ונוחות
סביבת עבודה צעירה ודינאמית
הכנסה גבוהה!

(*ניתן להגיש מועמדות ללא קורות חיים)

דרישות:
רישיון בתוקף על קטנוע עם ניסיון של חצי שנה לפחות על הכביש - חובה
זמינות ל 3 משמרות בשבוע לפחות, כולל סופ"ש
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בדרושים דומינוס פיצה

עבודה  ברשת דומינוס
רשת דומינוס פיצה מונה עשרות סניפים בפריסה ארצית ומאפשרת לחיילים משוחררים להתקבל למקום עבודה שיודע להעריך אותם ומשתדל לתת להם קצת יותר... כמו ברשתות מזון שונות קיימים גם תפקידי מטה ועבודות משרדיות שונות אך עיקר כח האדם מופנה לסניפים לתפקידי שירות לקוחות, תפקידי הכנה שונים במטבח ובעלי רשיון דו גלגלי יוכלו להתקבל לעבודה כשליחים ברשת.

רוצים לדעת עוד? סיור באתר הדרושים של רשת דומינוס יגלה לכם כי עובדים בדומינוס נהנים יותר: באירועים חברתיים, בעבודה באירועים מיוחדים מחוץ לסניפים, בטיולים לחו"ל ובהדרכות השונות.

מסלולי קידום ברשת דומינוס פיצה
התקבלתם לעבודה אחרי צבא באחד מסניפי דומינוס? רשמו לעצמכם שמדובר בתחנה ראשונה במסלול קידום אופציונאלי שיכול לקחת אתכם עד למעמד זכיין!!!! – בעלי סניף עצמאיים. אתר הרשת מתאר מסלול צמיחה אשר מתחיל בסניפים כעובדי שירות או שליחים עובר אל תפקיד מנהל משמרת מממשיך לדרג ניהולי כסגן ועד מנהל סניף ומשם אפשרות להתקדם לתפקיד מטה או כמו שכבר נכתב להיות מעלים של סניף.

דרושים שליחים על אופנוע
בעלי רישיון על אופנוע ישמחו לגלות שבדומינוס השליחים עובדים על קטנועים חדישים ובטיחותיים של החברה.