חיילים משוחררים » דרושים » תכנית כנורות בעמק

תכנית כנורות בעמק

תכנית כנורות בעמק משותפת לסוכנות היהודית, למכללה האקדמית כנרת ולמנהלת לזהות יהודית. מדובר בתכנית מיוחדת לחיילים משוחררים אשר מחפשים משמעות. לצד מגורים עם חבר´ה ממש כמוכם והשתלבות בעבודות במפעלים ובקטיף  תיהנו מעולם תוכן עשיר ותלמדו על החברה הישראלית המגוונת. לתכנית מתקבלים משוחררים משירות חובה ומסיימי שירות לאומי. משך התכנית - 6 חודשים.

הצטרפו לתכנית שתיתן לכם כיוון, מגורים ואפשרות לעבודה מועדפת...

תכנית "כנרות" נותנת לכם הזדמנות להתוודע לשפע האפשרויות העומדות בפניכם ובעיקר את היכולות והכלים לממשן.
התוכנית הוקמה במטרה להקל עליכם את המעבר מהצבא לחיים האזרחיים, ולסייע לכם לזהות את הדרכים להגשמת הפוטנציאל האישי הגלום בכל אחד ואחת מכם תוך גיבוש זהות יהודית-ישראלית ועידוד לאזרחות פעילה ואקטיבית בחברה.

התכנית מתחילה במאי 2018. תגורו במעונות, והעבודה אתם שואלים? חקלאות, תעשייה ומלונאות , רק תבחרו. הלימודים יתקיימו במכללה האקדמית כנרת, אבל גם על שפת הכנרת מסביב למדורה. תכנית לימודים עשירה ומאתגרת אשר תועבר על ידי טובי המרצים המלמדים במכללה האקדמית כנרת ומחוצה לה זאת בנוסף לסדנאות כישורי חיים, זהות ישראלית ויהודית, לימודי שפה ותרבות ערבית, זהות פוליטית, יוגה, דינמיקה קבוצתית, סדנאות העצמה ומנהיגות.

מקום העבודה: כנרת
דרישות:

סיום שירות חובה בשנה האחרונה

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: תכנית כנורות בעמק

קצת על העבודה בתכנית כנורות בעמק

תכנית למשתחררים של הסוכנות היהודית
הסוכנות היהודית כידוע פועלת במגוון תחומים ומקומות בארץ ובעולם גם בימים אלו לקידום המפעל הציוני. בארץ קיימות מספר תכניות ייעודיות לחיילים משוחררים אשר משלבות עבודה מועדפת עם חיים משותפים ולימודים אשר נותנים כלי לחיים להתנהגות, להתנהלות אישית, למנהיגות ועוד. תכנית כנורות בעמק במחזורים של חצי שנה מקבץ חברה איכותיים אשר מחפשים משמעות במה שהם עושים למגורים בקיבוץ באזור הכינרת וללימודי העשרה בתחומים שונים במקביל להשתלבות בעבודה מועדפת במפעלים חקלאות או מלונות באזור.

חוויות אחרי השחרור
לפני שנכנסים למסלול לימודים תובעי או מתחילים מסלול קריירה בבנק, החודשים שאחרי השחרור הם הזמן לצבור חוויות. יש מי שבוחר לעשות זאת בטיול גדול בחו"ל, ש מי שבוחר לעשות זאת בשביל ישראל, יש מי שבוחר לעבוד ולהתנסות במגוון עבודות זמניות. תכניות משתחררים מציעות עבודה עם מגורים במסגרת קבוצתית אשר ללא ספק יספקו לכם חוויות טובות לשנים קדימה.

מועדפת ולימודים
למה "או" אם אפשר גם וגם??? תכנית כנרות בעמק מאפשרת לכם לקבל לימודי העשרה בעלי משמעות בתקופה בה אתם עושים את המועדפת. זה ייתן לכן זמן לחשוב ויסייע לכם במציאת הכיוון שלכם בחיים. תוכלו לנסות להתחיל להבין מי אתם באמת ואיך אתם רוצים שהחיים שלכם ייראו. אם אתם תושבי המרכז זאת הזדמנות אולי חד פעמית להכיר מגורים בנוף אחר וללמוד על איך אפשר לחיות בקצב שונה ממה שהכרתם וראיתם עד כה.