חיילים משוחררים » דרושים » מלח הארץ עשייה חינוכית

מלח הארץ עשייה חינוכית

עבודה מועדפת עם ערך מוסף. יש דבר כזה? יש גם יש! קוראים להם עמותת "מלח הארץ" והם ישמחו לצרף אתכם לקהילה החמה והלבבית שלכם. העמותה פועלת בים המלח כבר 8 שנים ומפעילה 2 מכינות קדם צבאיות. בנוסף למכינות מפעילה העמותה "תכנית משתחררים" שנועדה לאפשר לחיילים משוחררים לעבוד בעבודה מועדפת, לקבל את המענק הנחשק וגם לקבל ערך מוסף של למידה ועשייה חינוכית. איך זה עובד? שימו לב: צעירים משוחררים שישתלבו בתכנית יעבדו בחקלאות שכידוע נחשבת לעבודה מועדפת, ייהנו מחיים בקבוצה, מלמידה בנושאי טבע, סביבה ולימודי מדבר ויזכו לחוויה משמעותית ביותר.

לפרטים נוספים חייגו: 072-393-1596

מלח הארץ עשייה חינוכית
עבודה בתחום המלונאות המשלבת מגורים ולימודי העשרהמשרה מספר: 4499
מקום העבודה: מושבי דרום ים המלח, נאות הכיכר ועין תמר
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥
מלח הארץ - מועדפת עם משמעות בישובי דרום ים המלח
תכנית  המשלבת עבודה בתחום המלונאות באזור ים המלח עם חיי קבוצה ולמידה (לימודי מדבר, סדנאות, טיולים ולימודי העשרה)

שכר שעתי 34 שח + מועדפת + מענק כספי נוסף בגובה 5000 שח
דרישות:
מוסר עבודה גבוה
משוחררי צבא ובוגרי שירות לאומי - עד שנתיים מהשחרור

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה במלח הארץ עשייה חינוכית

עבודה מועדפת בים המלח
השתלבות בתכנית המשתחררים של "מלח הארץ" היא לא סתם עבודה מועדפת. מדובר בעבודה שכוללת חיי קהילה, הוואי חברתי וערך מוסף של למידה ועשייה חינוכית וסביבתית. כחלק מהתכנית תקבלו מגורים במושב עין תמר, בדירות עם חצר ונוף מהיפים בעולם. בשעות היו תעבדו בחקלאות בגידולי פלפלים, קישואים, תמרים עגבניות ועוד… בשעות הערב תיהנו מחיי חברה וקבוצה עשירים וממפגשי למידה מרתקים. המפגשים מתקיימים פעמיים בשבוע וכוללים גם טיולים באחד האיזורים היפים בארץ וגם הרצאות מרתקות. תוסיפו לזה את מענק העבודה המועדפת שתקבלו בסוף התקופה וקיבלתם את המתכון המושלם לעבודה מועדפת עם ערך מוסף.

עבודה עם מגורים לצעירים משוחררים
תכנית המשתחררים של עמותת "מלח הארץ" מספקת לצעירים שישתלבו בה מגורים במושב הפסטורלי עין תמר. התכנית מספקת לא רק מגורים אלא גם שואפת לשלב את הצעירים בקהילה החמה של המושב. זה אומר שתוכלו להשתתף בחיי החברה של המושב, בקהילה, במפגשי אירוח אצל משפחות תושבות המקום ובאופן כללי ליהנות מחיי קבוצה מהנים במיוחד. בנוסף לכך התכנית שמה דגש נרחב על פנאי והעשרה, מה שאומר שתוכלו להשתלב בחוגי יוגה, בישול, קרמיקה וכל מה שעושה טוב לגוף, לנפש ולהתפתחות האישית שלכם.

עבודה משמעותית לחיילים משוחררים
אחת הבעיות הגדולות שעומדות בפני חיילים משוחררים שמחפשים עבודה היא שמרבית העבודות אינן כוללות משמעות וערך מוסף בתוכן. זהו בדיוק ההבדל בין שאר העבודות המועדפות לבין עבודה בעמותת "מלח הארץ". השתלבות בתכנית משתחררים תעניק לכם המון משמעות בנוסף לשכר חודשי קבוע ומענק עבודה מועדפת. בנוסף למפגשי הלמידה שסיפרנו עליהם, תקבלו הדרכות בנושאי הכוונה תעסוקתית (איך להגיע לראיון עבודה, איך ואיפה כדאי לחפש עבודה), התנהלות כלכלית נכונה ועוד. זוהי לא סתם עבודה מועדפת בחקלאות - זוהי עבודה עם משמעות וערך מוסף שלא ניתן למצוא בכל מקום… עבודה שמספקת חיי חברה עשירים, עשייה חינוכית וסביבתית והזדמנות לקחת חלק בחיי קהילה עשירים.