חיילים משוחררים » דרושים » דרושים איקאה

דרושים איקאה

איקאה לא רק מוכרת דברים לבית איקאה היא בית! במיוחד בשביל העובדים שלה שנהנים ממקום עבודה יציב שדואג להם, מקדם אותם ומאמין בהם. קבוצת איקאה ישראל מחפשת חיילים משוחררים למגוון משרות ותפקידים בסביבה מעוררת השראה, מהנה ודינאמית. מדובר בחברה הגדולה ביותר בעולם בתחום ריהוט הבית ולכם יש הזדמנות להשתלב ולקחת חלק בהצלחה.

קצת על העבודה בדרושים איקאה

ב IKEA מאמינים באנשים! איקאה היא מקום המאפשר לעובדים לגדול, ליצור, ללמוד, להתפתח ולהצליח - ביחד ובהתלהבות. אם אתם צעירים שמחפשים עבודה מאתגרת ומעניינת עם שלל אפשרויות קידום, אם אתם חרוצים ומלאי מוטיבציה וגם אם אין לכם כלל ניסיון - איקאה הוא המקום בשבילכם. בואו לפתח קריירה ולהשתלב בחברה שדואגת לעובדים שלה ובמקום שכיף לעבוד בו.

עבודה באיקאה
מגוון המשרות באיקאה רחב במיוחד כך שכל אחד יכול למצוא משהו שמעניין אותו. לחנויות השונות דרושים על בסיס כמעט קבוע: מוכרים, דרושים מחסנאים, עובדי קופות, עובדים למסעדות ולעתים אפילו דרושים עובדים זמניים. לרשת סניפים בפריסה ארצית ושמחה לגייס לשורותיה חיילים משוחררים מסורים וחרוצים להשתלבות בסניפי החברה בראשון לציון, קרית אתא, נתניה ובאר שבע. אצלנו תיחשבו לעובדי חברה מהיום הראשון עם שכר שעתי מעל המינימום, תנאים סוציאלים מלאים והטבות נוספות כמו למשל: הטבות יום הולדת, הטבות לרכישת מוצרי איקאה, אירועי רווחה שונים ועוד.

עבודות לחיילים משוחררים ששירתו בתפקידי פיקודי
אם העבר הצבאי שלכם כולל שירות פיקודי כזה או אחר - לאיקאה יש מה להציע לכם! במסגרת קידום העובדים שלנו אנחנו מחפשים עובדים לתפקידי ניהול. כמובן שזה לא קורה ביום אחד אך אם תתמידו ותראו נכונות תוכלו למצוא את עצמכם בתפקידי ניהול באיקאה בתוך שנים בודדות. התפקידים מוצעים לחיילים משוחררים חרוצים ומסורים שמעוניינים להיכנס למסלול מאתגר ומגוון של עבודה משמעותית לטווח הרחוק.

דרושים לאיקאה באר שבע
הסניף החדש והמבטיח של איקאה בבאר שבע מחפש צעירים משוחררים מהדרום למגוון רחב של משרות ותפקידים. העבודה מתאימה גם לאותם חיילים משוחררים ללא ניסיון תעסוקתי שמחפשים מקום טוב לגדול ולצמוח בו. מדובר בעבודה לטווח ארוך שמאפשרת שלל אפשרויות קידום ופיתוח קריירה במקום יציב ובטוח.  ההכשרה לתפקידים השונים מתבצעת על ידי החברה ועל חשבונה ולכם יש הזדמנות נהדרת לחסוך כסף במקום שדואג לעובדים שלו, מקדם אותם ומאמין בהם.