חיילים משוחררים » דרושים » דרושים א.מ.ת מחשוב

דרושים א.מ.ת מחשוב

יש כאלה שמשתחררים מהצבא וצריכים לחפש עבודה ללא כל ניסיון תעסוקתי ויש כאלה שמשתחררים מהצבא אחרי ששירתו בממר"ם או ביחידות מיחשוב אחרות. עבור האחרונים אפשרויות התעסוקה הן גדולות הרבה יותר והם יכולים להשתלב, מיד עם שחרורם, בתפקידים נחשקים בתעשיית ההייטק. שירתתם ביחידות כאלה? כדאי שתכירו את חברת א.מ.ת מחשוב - החברה שתקבל אתכם בידיים פתוחות ותאפשר לכם לצמוח ולהתפתח במגוון משרות מתגמלות ומעניינות במיוחד.

דרושים א.מ.ת מחשוב
לא.מ.ת מחשוב דרושים/ות מומחי NetAppמשרה מספר: 2276
מקום העבודה: תל אביב והסביבה

לחברת א.מ.ת מחשוב - דרוש/ה מומחה/ית לתחום ה NetApp. מתאים מאוד למשוחררי יחידות 8200/ממר"ם.
התפקיד כולל:
התקנה, ניהול ותחזוקה של מערכות ה- Storage וניהול פרויקטים אצל לקוחות החברה.
תנאים מעולים למתאימים!!!
היקף משרה מלאה

דרישות:
ניסיון בעבודה עם מערכות הפעלה WINDOWS, UNIX /LINUX
סיווג בטחוני בתוקף - יתרון משמעותי
ניסיון עם VM
ניסיון כמומחה/ית Storage - יתרון
ניסיון במערכי אחסון מסוג NETAPP - יתרון
ניסיון צבאי בתחום - יתרון
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: דרושים א.מ.ת מחשוב

קצת על העבודה בדרושים א.מ.ת מחשוב

עבודה בהייטק לחיילים משוחררים
חברת א.מ.ת מיחשוב מחפשת צעירים לתפקידים בתחום ה-NETAPP. מדובר בתחום מבוקש ביותר בעולם ההייטק שברוב המקרים קשה מאוד (עד בלתי אפשרי) להתקבל אליו ללא ניסיון קודם. למזלכם הגדול, השירות הצבאי שלכם יכול להיחשב ניסיון תעסוקתי משמעותי והדרך שלכם אל התפקידים האלו קצרה בהרבה. א.מ.ת מיחשוב מחפשים בוגרי יחידות ממר"ם בעלי ניסיון במערכות הפעלה שונות, סיווג ביטחוני בתוקף וידע מקצועי. זוהי אפשרות נהדרת להתחיל קריירה בעולם ההייטק ללא ניסיון או לימודים אקדמאיים בתחום.

דרושים יוצאי יחידת 8200
הקבלה ליחידה הצבאית היוקרתית 8200 אינה פשוטה בכלל, אך היא בהחלט מתגמלת! אם הצלחתם להתקבל ליחידה יש לכם הזדמנויות תעסוקתיות יוצאות דופן בחיים האזרחיים. אחת ההזדמנויות הטובות ביותר נמצאות בחברת א.מ.ת מיחשוב. החברה מחפשת יוצאי 8200 לתפקידי ניהול ואחזקת מערכת storage וניהול פרויקטים נוספים. אם יש לכם את הניסיון והידע הדרושים צפויות לכם משרות בתנאים מתגמלים ואפשרויות קידום ופיתוח קריירה מצליחה.

משרות בשכר גבוה לחיילים משוחררים
בואו נניח את הדברים על השולחן: לא קל למצוא עבודה עם שכר גבוה כשמשתחררים מצה"ל. ככה זה כשאין ניסיון תעסוקתי משמעותי, הכשרה או לימודים. אז מה עושים? רוב החיילים המשוחררים משתלבים בעבודות "פשוטות" יחסית ורק לאחר לימודים או צבירת ניסיון, מצליחים להתקדם לעבודות בשכר גבוה יותר. ומה עם בוגרי יחידות המיחשוב בצה"ל? עבורם הדברים פשוטים יותר והם יכולים החל מהיום הראשון באזרחות להרוויח כסף מצוין. ניסיון צבאי בממר"ם, 8200 (או יחידות אחרות), שווה הרבה מאוד כסף וחוסך הרבה מאוד זמן. בואו לשמוע על המשרות בחברת א.מ.ת ותוכלו גם אתם להתחיל ב"עבודה של גדולים" ממש בקרוב.