חיילים משוחררים » דרושים » דרושים בנק לאומי

דרושים בנק לאומי

אם אתם מחפשים עבודה מגוונת במקום יציב ומוכר, זה המקום בשבילכם. אם אתם מחפשים הזדמנות ללמוד את עולם הבנקאות ולעסוק בתפקיד משמעותי אפילו אם אין לכם ניסיון, זה המקום בשבילכם.

דרושים בנק לאומי
לבנק לאומי דרושים בנקאים טלפוניים - משרה לסטודנטיםמשרה מספר: 2418
מקום העבודה: ראשל"צ / ירושלים

דרוש/ה בנקאי/ת טלפוני במרכז הבנקאות למתן מענה לשיחות נכנסות וביצוע פעולות בתחומי: עו"ש, שיקים,העברות, השקעות וכן שיווק ומכירה של מוצרי הבנק: הלוואות , אשראי.
שעות המוקד: 07:45-20:00

משמרות של 6-8 שעות למשמרת.
משרה מלאה: 4/5 בשבוע + ו´.
סטודנט: 3/4 בשבוע + ו´
המשמרות יקבעו בהתאם לצרכי המוקד תוך התחשבות באילוצים.לפחות 2 ערב בשבוע. מינימום 24 ש"ע שבועיות ב-4 משמרות.

קורס של שבועיים - משולב עם חפיפה לסירוגין, א´-ה´ 8:00-17:00. במוקדים

דרישות:

בגרות מלאה
אישור לימודים פעיל / בוגרי תואר ראשון

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
25/05/2020
חברה מגייסת: פיליפ

קצת על העבודה בדרושים בנק לאומי

מחפשים עבודה במשמרות נוחות עם שכר מתגמל? זה ללא ספק המקום בשבילכם. בנק לאומי מחפש חיילים משוחררים וסטודנטים לעבודה במוקדי שיחות נכנסות במקומות שונים בארץ. זו ההזדמנות שלכם לצלול לעולם הבנקאות ולעסוק בתפקיד מגוון, מאתגר ומשמעותי.

עבודה בבנק לאומי - הזדמנות ללמוד מהטובים ביותר!
בנק לאומי, שנחשב לאחד מהבנקים המובילים והגדולים בארץ, הוא בית הספר הטוב ביותר למי שרוצה להשתלב בעולם הבנקאות. בין אם התחום מעניין אתכם ואתם שואפים לעסוק בו בעתיד, ובין אם אתם "סתם" מחפשים מקום עבודה נעים שאפשר לחסוך בו בכיף, העבודה יכולה להתאים לכם. במסגרת עבודתכם תלמדו כיצד לבצע מגוון פעולות בנקאיות וכמובן שתעברו קורס מקצועי שיספק לכם את כל הידע הדרוש. בואו ללמוד את התחום מהטובים ביותר!

איך מוצאים עבודה בבנק ללא ניסיון ותואר?
אין לנו ספק שכדי להתקדם ולהצליח חשוב לרכוש השכלה גבוהה. יחד עם זאת, המשרות שמציע בנק לאומי מתאימות גם למי שטרם הספיק לעשות זאת אבל עדיין רוצה להשתלב בעבודה משמעותית ולא שגרתית. העבודה בבנק לאומי מתאימה לחיילים משוחררים וסטודנטים שרוצים להתחיל את דרכם בעולם הפיננסי, ללמוד את סודות המקצוע ולצבור ניסיון בתפקיד משמעותי.

עבודה במוקדי שיחות  לא מכירות
מוקדי השיחות של בנק לאומי מספקים למעשה מענה ללקוחות הבנק ומסייעים בביצוע מגוון פעולות. הזמנת פנקסי צ'קים, העברות כספים, פעולות עו"ש ועוד מגוון פעולות נוספות יהיו חלק מהמשימות שתבצעו. בנק לאומי ידאג להעביר אתכם קורס מתאים ולספק לכם את ההכשרה הדרושה. בחלק מהמקרים כן תבצעו גם שיחות למטרת מכירות , אך מרבית העבודה במוקד הינו מתן שירות ללקוחות הבנק. המוקדים נמצאים בראשל"צ, ירושלים ורמת גן ומתאימים גם לסטודנטים שמחפשים עבודה במשמרות.