חיילים משוחררים » דרושים » דרושים לפסגות - בית השקעות

דרושים לפסגות - בית השקעות

שוק ההון מעניין אתכם? בונוסים ומענקי התמדה מדברים אליכם? אפשרויות קידום קורצות לכם? עבודה בת"א מתאימה לכם? אם עניתם כן על אחת או יותר מהשאלות הבאות, כדאי שתתחילו לעבוד על קורות החיים שלכם ולשלוח אותן לבית ההשקעות פסגות.

דרושים לפסגות - בית השקעות
לבית ההשקעות פסגות דרושים נציגי שירות פיננסי ופנסיוני לעמיתיםמשרה מספר: 2419
מקום העבודה: תל אביב

לבית ההשקעות הגדול בישראל דרושים/ות נציגי שירות לתפקיד הכולל מתן מענה מקצועי לעמיתים בקופות הגמל והפנסיה במגוון נושאים בתחום החיסכון הפנסיוני (קופות גמל, קרנות פנסיה והשתלמות).
המוקד מאפשר דריסת רגל ראשונית בשוק ההון, הכרות מעמיקה עם שוק החיסכון הפנסיוני ואפשרויות קידום רבות בחברה.
שכר בסיס + בונוס חודשי עבור יעדי שירות ומכירה ומענק התמדה בכל רבעון.

דרישות:
בגרות מלאה - חובה
מכוונות להתחלה בשוק ההון
תודעת שירות גבוהה
אוריינטציה שירותית
זמינות למינימום 4 משמרות בשבוע
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: פיליפ

קצת על העבודה בדרושים לפסגות - בית השקעות

גם אם אין לכם ניסיון קודם בתחום, וגם אם עוד לא רכשתם השכלה מקצועית, בית ההשקעות יכול להיות מקום העבודה הבא שלכם. החברה מגייסת חיילים משוחררים וצעירים לתפקיד מרתק של נציגי שירות לעמיתים בקופות הגמל והפנסיה. זו ההזדמנות שלכם להיכנס לעולם הפיננסי המבוקש והרווחי. אל תוותרו עליה!

כרטיס הכניסה שלכם לשוק ההון
על אף ששוק ההון הוא תחום  מבוקש ורווחי, לא תמיד כל-כך קל להיכנס אליו. ברוב התפקידים דורשים ניסיון והשכלה מתאימים ומי שאין לו את אלו, עלול למצוא את עצמו בחוץ. אבל רגע לפני שאתם מצטערים וחושבים לשנות כיוון, הכירו את המשרה שתכניס אתכם לשוק ההון ותיתן לכם הזדמנות לצבור ניסיון ולדרוך בעולם המבוקש והמרתק הזה. נציגי השירות בפסגות נהנים מהזדמנות מיוחדת במינה בתוספת תנאים מעולים, עבודה מעניינת, אפשרויות קידום ולמידה של התחום.

מה דרוש כדי להיכנס לעבוד בבית ההשקעות פסגות?
שימו לב שהתפקיד המוצע כאן אינו מתאים לכולם, אך אם יש לכם את הכישורים הדרושים אתם יכולים למצוא את עצמכם עוסקים בתפקיד מרתק ולהתקדם אל תפקידים בכירים אף יותר. אז מה דרוש? תודעת שירות גבוהה, יכולת ביטוי טובה, נכונות ללמוד ולהצליח, ורצון להתחיל לעבוד בשוק ההון. המשכורת מבוססת על שכר בסיס + בונוס חודשי על יעדי שירות ומכירה. תוכלו להגיע למשכורות מתגמלות במיוחד.

עבודה בבית ההשקעות פסגות - כל היתרונות במקום אחד
אמרתם בית השקעות - אמרתם פסגות! מדובר באחד מבתי ההשקעות המובילים והמוכרים בארץ שמשרת המוני לקוחות ונותן שירות במגוון רחב של תחומים בשוק ההון, קופות הגמל, השתלמות, קרנות פנסיה ועוד. חוץ מתנאי השכר והתנאים הסוציאלים המצוינים, תוכלו לצבור כאן ניסיון רב ועשיר במקום שנחשב למוביל בתחומו. אם שוק ההון מעניין אתכם, התפקיד הזה תפור עליכם. קחו את ההזדמנות בשתי ידיים!