חיילים משוחררים » דרושים » נטעים - תכנית חקלאית-חינוכית לבוגרי שירות צבאי

נטעים - תכנית חקלאית-חינוכית לבוגרי שירות צבאי

סיימתם שירות צבאי ואתם מחפשים עבודה משמעותית? קשה לכם לדמיין את עצמכם עובדים במלצרות, בתחנת דלק או בבית מלון? תכנית "נטעים" הוקמה בדיוק בשבילכם. מדובר בתכנית חקלאית חינוכית מבית המדרשה למנהיגות ואחריות חברתית מיצר. התכנית הייחודית מאפשרת לצעירים להשתלב בפרויקט משמעותי וכמובן גם להרוויח כסף שיוכלו לחסוך לכל מטרה. מעניין אתכם? בואו לשמוע פרטים נוספים!

נטעים - תכנית חקלאית-חינוכית לבוגרי שירות צבאי
מועדפת ברמת הגולן - 7 חודשים עבודה בחקלאות, מגורים, לימודים, חברים מדהימיםמשרה מספר: 4163
מקום העבודה: רמת הגולן (קיבוץ אפיק, קיבוץ אלרום, קיבוץ מרום גולן)
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥
"תכנית נטעים" – נותרו מקומות אחרונים בהחלט למחזור י"א!
דרושים משוחררים/ות ובוגרי/ות שירות לאומי לעבודה מועדפת בחקלאות וחוויה בלתי נשכחת בגולן! תכנית "נטעים" מבית מדרשת מיצר, הינה תכנית ייחודית המשלבת עבודה בחקלאות (בקרי איכות, קוטפים, טרקטוריסטים), טיולים וסמינרים באזורי הטבע המדהימים של הגולן, וחיי קבוצה עם חבר´ה צעירים ואיכותיים בקיבוצי האזור.
הזדמנות לחיים משותפים באחד המקומות הכי יפים בארץ!
אופציה ללימודי פסיכומטרי בהנחה משמעותית והטבות בלעדיות לבוגרי התכנית.
דרישות:
משך התכנית - 7 חודשים, ממאי עד נובמבר
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בנטעים - תכנית חקלאית-חינוכית לבוגרי שירות צבאי

להמשיך את התרומה לקהילה גם בחיים האזרחיים
יש צעירים אחרי צבא שעבודות כמו מלצרות או תחנות דלק תפורות עליהם בול. למרות שמדובר בעבודות שדורשות "ראש קטן" יחסית, זה מה שמתאים להם באותה תקופה ואין עם זה שום בעיה. מנגד, יש צעירים שחייבים לעסוק בפעילות משמעותית כל הזמן וזה בכלל לא משנה אם מדובר בשנת שירות, שירות צבאי או אזרחות. תכנית "נטעים" מיועדת עבור אותם משוחררים טריים שמבקשים לתרום לקהילה גם אחרי שנות השירות הצבאי. מדובר בפרויקט המשלב עבודת כפיים בחקלאות במטעים בגולן. משתתפי הפרויקט הם צעירים ישראלים, בנות ובנים, דתיים וחילונים. במסגרת הפרויקט לוקחים חלק ומכירים מהן עבודות חקלאות וגם עוסקים בלמידה משמעותית ומרחיבת אופקים. זו תכנית מעניינת ומיוחדת שכוללת חוויה וגם סיפוק ומימוש עצמי.

להרוויח כסף בעבודה מועדפת משמעותית
יתרון נוסף של תכנית "נטעים" הוא שמדובר בעבודה מועדפת לכל דבר ועניין. זה אומר שלאחר פרק הזמן הדרוש תקבלו מענק על סך 9000 ש"ח שתוכלו לנצל לכל מטרה או חלום שיש לכם. ההשתתפות בתכנית "נטעים" כוללת, כאמור, לימודים מרתקים על סביבה, יהדות וחברה, ועל מדינת ישראל. משתתפי התכנית לומדים לנהל חיי קבוצה משותפים ולוקחים חלק בחיי הקהילה בגולן. צפויה לכם תקופה משמעותית ומלאת חוויות. מומלץ!

7 חודשים של למידה, הנאה וחוויות מיוחדות
תכנית "נטעים" מסיימת את המחזור השביעי שלה ומוכיחה בכל פעם מחדש כי מדובר בתכנית שמעניקה למשתתפיה ערך מוסף רב במיוחד. בואו לקחת חלק בפרויקט משמעותי וחווייתי שיחבר אתכם אל הארץ וכמובן גם יאפשר לכם לחסוך כסף מצוין "על הדרך". התכנית מתקיימת בקיבוצים אפיק, אלרום, מרום גולן ומושב מעלה גמלא. במהלך שבעת החודשים שבהם התכנית מתקיימת תקבלו הזדמנות לטייל ולהכיר את הגולן, לפגוש צעירים מכל הארץ ולצבור חוויות בתקופה שלא תחזור.