חיילים משוחררים » דרושים » קו האופק בטחון - חברה לאבטחת טיולים

קו האופק בטחון - חברה לאבטחת טיולים

הכירו את "קו האופק" חברה מובילה שמספקת שירותי אבטחה ורפואה בטיולים. שלחו קורות חיים ואולי תצטרפו גם אתם למשפחה צעירה וכיפית במיוחד.

קו האופק בטחון - חברה לאבטחת טיולים
גם אתם יכולים לטייל ולקבל על זה שכרמשרה מספר: 2742
מקום העבודה: כל הארץ
הצטרפו אלינו לעבודה מעניינת, דינמית ומשתנה בסביבת עבודה צעירה!
בקו האופק תמצאו גם סיפוק והרגשת שליחות וגם שכר גבוה.
הכשרה מקצועית על חשבון החברה למתאימים, לבעלי הכשרה קודמת בתוקף מובטח בונוס הצטרפות.
דרישות:
רובאי 03 ומעלה
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בקו האופק בטחון - חברה לאבטחת טיולים

יש אנשים שלא יכולים לעבוד בין ארבעה קירות. השגרה מלחיצה ומתסכלת אותם, סדר יום קבוע מרתיע אותם והם מחפשים עבודה מעניינת ומגוונת. מזדהים? למרות שבתור חיילים משוחררים אפשרויות התעסוקה שלכם הן לא כאלה רבות (בכל זאת חסר לכם ניסיון והשכלה מקצועית...), יש עבודה שמתאימה בול לדרישות שלכם. עבודה באבטחה וליווי טיולים עונה על הצורך בגיוון, עניין, עבודת שטח והזדמנות לחוויה ייחודית שכנראה לא תהיה לכם באף מקום עבודה אחר. נשמע מעניין?

סביבת העבודה הכי מיוחדת שיש
עבודה באבטחת טיולים לא מתאימה לכולם כמו שעבודה במפעל לא מתאימה לכולם. אבל אם אתם מחפשים עבודה בסביבה צעירה, עבודה בטבע ובאוויר הפתוח - זו ללא ספק העבודה בשבילכם. המשרות ב"קו האופק" כוללות אבטחת טיולים במסגרות שונות ותפגיש אתכם עם אנשים מהארץ ומהעולם ותספק לכם הזדמנות מעולה לטייל בארץ. מכירים עוד עבודה שתוציא אתכם לטיולים ועוד תשלם לכם על זה?

גם שכר גבוה, גם תנאים מעולים
מאבטחי ומלווי הטיולים של "קו האופק" נהנים משכר גבוה ומתגמל ומתחושות סיפוק ושליחות. במסגרת תפקידכם תהיו אמונים על ביטחונם ושלומם של המטיילים כך שנדרשת מכם אחריות רבה וכמובן מסירות ורצינות. זו לא עבודה למי שמחפש "ראש קטן" והיא בהחלט דורשת מוטיבציה ונכונות לעבודה בשעות לא שגרתיות. העבודה מתאימה לחיילים משוחררים שמחפשים משהו קצת אחר שכולל גם הזדמנות מעולה להרוויח וגם הנאה וכיף.

לא צריך ניסיון קודם! אז מה כן צריך? כל הפרטים כאן:
גם אם אין לכם ניסיון קודם בתחום של אבטחה וליווי טיולים, יש לכם הזדמנות להצטרף ל"קו האופק". העבודה בחברה מתאימה לצעירים אחרי צבא כאשר כל ההכשרה מתבצעת על חשבון החברה עם כניסתכם לתפקיד. יש לכם הכשרה קודמת בתוקף? מובטח לכם בונוס הצטרפות משמעותי ביותר! שלחו קורות חיים עוד היום וביחד נצא לטיולים נפלאים ברחבי הארץ היפה שלנו. יש לכם הזדמנות מעולה לעסוק בתפקיד משמעותי ומיוחד שיאפשר לכם לחוות אחריות לצד הזדמנות לטייל בכל הארץ. שווה ומומלץ!