טלפון חוויה - דרושים להדרכה

חוויה - דרושים להדרכה

אם יש לכם ניסיון בהדרכה (גם השתתפות בתנועות נוער נחשבת ניסיון!) יש לנו עבודה מצוינת עבורכם. חברת חוויה מחפשת צעירים לעבודה מאתגרת, מעניינת, חווייתית ומשמעותית. החברה עוסקת בשחזור אירועים באתרים היסטוריים בעבודה מול מסגרות חינוכיות בכל הארץ. זו חברה וותיקה שקיימת כבר 30 שנה ועכשיו גם לכם יש הזדמנות לקחת חלק בהצלחה בעבודה מתגמלת ומלאת משמעות. בואו לשמוע פרטים נוספים!

 • דרושים/ות מדריכים לא"ש לילה בעתלית - משרה גמישה מאוד בשעות הערב

  מקום העבודה: עתלית
  אוהבים את הארץ? הדרכה אצלכם בדם? ב"חוויה" אנו רוצים אתכם איתנו להדרכת משחקי העפלה.
  משרה גמישה מאוד אשר יכולה להתאים לסטודנטים או כמשרה נוספת לעובדים ביום.
  דרישות:
  לפחות שני ערבים בשבוע
  ניידות ברכב פרטי - יתרון
  נסיון בהדרכה (תנועה/צבא) - יתרון משמעותי
  המשרה מיועדת לנשים ולגברים
  משרה מספר: 2789
  חברה מגייסת: חוויה - דרושים להדרכה

קצת על העבודה בחוויה - דרושים להדרכה

משרה גמישה, ערכית אבל גם מתגמלת
העבודה בחברת חוויה מציעה את השילוב המושלם (בעיננו לפחות...) בין עבודה ערכית לבין תגמול הולם. מדובר בשילוב שלא תמיד כל-כך קל למצוא ולכן זו הזדמנות מיוחדת במינה. העבודה כוללת הדרכת פעילויות במחנה המעפילים בעתלית והיא מתאימה לתושבי הצפון שמחפשים עבודה משמעותית בהדרכת פעילויות לילדים. יש לכם הזדמנות ללמד ולהעשיר את הילדים בערכים, ידע היסטורי, מורשת ותרבות.

עבודה במשמרות ערב שמתאימה במיוחד לסטודנטים
העבודה בהדרכת סיורים במחנה הפליטים בעתלית היא עבודה במשמרות של 3.5 שעות בשעות הערב. זה אומר שאם אתם סטודנטים שמחפשים עבודה שאפשר לשלב איתה לימודים, זו המשרה המושלמת עבורכם. גם אם אתם לומדים לפסיכומטרי וצריכים להתפרנס "על הדרך" או סתם מחפשים עבודה במשמרות ערב ללא סופ"ש, אתם מוזמנים לשלוח קורות חיים. מדובר בעבודה נוחה ומתגמלת בסביבה נעימה ומעשירה.

הזדמנות להשפיע ולקחת חלק בעשייה חינוכית!
כמו שוודאי הבנתם, לא מדובר ב"עוד" עבודה אלא במשרה שכוללת השפעה חינוכית והרבה משמעות. כל ההכשרה מתבצעת על ידי החברה, עם כניסתכם לתפקיד, כך שהעבודה תתאים לכם גם ללא ידע קודם בתחום. הסיורים של חוויה אהובים ומבוקשים על בתי ספר בכל הארץ ומי שמשתתף בהם מדווח על חוויה משמעותית ויוצאת דופן. עכשיו גם לכם יש הזדמנות להשפיע על למידה חוויתית של ילדים מכל הארץ.