חיילים משוחררים » דרושים » לומדים להצליח - תכנית הכשרה ועבודה בהייטק

לומדים להצליח - תכנית הכשרה ועבודה בהייטק

איך נשמע לכם ללמוד במשך 6 חודשים פיתוח תוכנה במימון מלא? איך נשמע לכם שאחרי חצי השנה הזו תהיה לכם עבודה מובטחת בהייטק? איך נשמע לכם ללמוד בסביבה צעירה, באווירה תומכת, ועם כל התנאים להצלחה? נשמע טוב? הצטרפו עוד היום לתכנית "לומדים להצליח" ותקבלו הזדמנות להיכנס לעולם ההייטק ממש בקרוב. בלי "לבזבז" שנים מיותרות וכסף על לימודים ארוכים ומתישים ובלי להתעייף מחיפוש עבודה בתחום. מהיר, יעיל, ונוח! ככה נכנסים לעולם ההייטק היום.

לומדים להצליח - תכנית הכשרה ועבודה בהייטק
משרת פיתוח תוכנה בהייטק עם סיום הצבא ללא צורך בניסיון - הכשרה עלינומשרה מספר: 2937
מקום העבודה: כל הארץ

את/ה יכול/ה לעבוד בפיתוח תוכנה בהייטק לפני אוניברסיטה!!

חברת מחקר ופיתוח מובילה מעניקה לכם ההזדמנות לעבודה מעניינת, מאתגרת, בתנאים מעולים ושכר מתגמל!
תנו לנו לעשות את העבודה עבורכם - נחסוך לכם 3-4 שנים של לימודי תואר ועשרות אלפי שקלים!!!

אם סיימת/ה את התיכון בהצטיינות, את/ה יכול/ה תוך 30 שבועות לעבוד במשרת פיתוח תוכנה נחשקת באחת מחברות ההייטק המובילות ברחבי הארץ ולהרוויח שכר בין הגבוהים במשק.
ההכשרה כולה על חשבוננו!!!

מיד בסיום ההכשרה תוכלו למצוא את הבוגרים שלנו בחברות מובילות במגוון תחומים כמו: Machine Learning, Deep Learning, Real-Time, Robotics, Virtual & Augmented reality, Aerospace, Web Intelligence, Image Recognition, Video Processing, AI, Cyber, Data Scientist ועוד

תשלחו קורות חיים ונחזור אליכם/ן עם כל הפרטים!
בהתאם לדרישה ניתנת תכנית מימון לסיוע כלכלי בזמן ההכשרה

דרישות:
בגרות מלאה, 5 יחידות מתמטיקה ו-5 יחידות אנגלית בציונים של 85 ומעלה
יתרון לבוגרי/ות 5 יחידות פיזיקה ו/או 5 יחידות במדעי המחשב בציונים גבוהים
מוטיבציה גבוהה לקריירה ארוכת טווח בפיתוח תוכנה
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בלומדים להצליח - תכנית הכשרה ועבודה בהייטק

מה צריך כדי להתקבל לתכנית?
התכנית מיועדת לחיילים משוחררים שסיימו בגרות מלאה עם 5 יחידות מתמטיקה וכן 5 יחידות אנגלית. אם במהלך התיכון למדתם פיזיקה, מדעי המחשב או תחום מתמטי אחר, יש לכם יתרון גדול על פני האחרים. שימו לב שכדי להתקבל לתכנית תעברו יום התאמה שכולל גם מבחן טכני וגם מבחן נוסף שיבדוק את התאמתכם לתכנית. יום המבחנים הזה נועד לבחור רק במי שמתאים ושיש לו את כל הסיכויים לסיים את ההכשרה בהצלחה.

תכנית ייחודית ומשתלמת במיוחד!
אז מה מצפה לכם בתכנית "לומדים להצליח"? ובכן, קודם כל תלמדו פיתוח תוכנה באופן מקצועי ועל ידי אנשים מקצועיים ביותר בתחום. הלימודים נמשכים על פני 6 חודשים , במשך 5 ימים בשבוע. לא תוכלו לעבוד במהלך התכנית ובדיוק בגלל זה תקבלו מילגה של 1000 ש"ח בחודש לסיוע בהוצאות השוטפות. כמו כן תוכלו לקבל הלוואה על סך 50,000 ש"ח שתסייע לכם לצלוח את התקופה המאתגרת הזו, ותוכלו להחזיר אותה כשתתחילו לעבוד. למרות שמדובר בחצי שנה אינטנסיבית, היא נחשבת לכדאית ומשתלמת ביותר. את הלימודים תעבירו בקבוצה של 14 חיילים משוחררים, באווירה צעירה ונעימה ועם תמיכה מקסימלית להצלחה.

ומה קורה אחרי שתסיימו את הלימודים בהצלחה?
אחרי סיום הלימודים למעשה תוכלו להתחיל לעבוד בהייטק בתור מפתחי תוכנה! בשנתיים הראשונות תהיו מועסקים מטעם התכנית (במשכורות מתגמלות במיוחד!!!), וישנה התחייבות למצוא לכם עבודה. לאחר שנתיים למעשה תוכלו לעבוד איפה שתרצו, אך ניסיון העבר מלמד שרוב הצעירים ממשיכים לעבוד באותם מקומות שעבדו בהם במהלך התכנית. זו הדרך הקצרה והמהירה ביותר להיכנס לעולם ההייטק מבלי להוציא כסף רב על לימודים ומבלי לבזבז שנים מיותרות במהלך לימודים. הצטרפו גם