חיילים משוחררים » דרושים » תמנון הופ - דרושים

תמנון הופ - דרושים

אם אתם מחפשים עבודת שטח מאתגרת ומעניינת ואם יש לכם ניסיון טכני - חברת תמנון הופ לצרף אתכם אליה. החברה מייצרת ומתקינה פרגולות, גדרות, מסתורי כביסה ופרויקטים נוספים בכל הארץ. העבודה מתאימה עבור חיילים משוחררים שלא יכולים לעבוד במקום סגור וחייבים גיוון ועניין בעבודה.

תמנון הופ - דרושים
דרושים עובד/ת שטח לעבודה באתרי בנייה – מועדפת!!!משרה מספר: 2955
מקום העבודה: מרכז (יציאה מחולון)
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

דרושים עובד/ת שטח לעבודה באתרי בנייה  מועדפת!!!
לחברה באזור התעשייה בחולון דרושים עובדים לעבודת שטח מעניינת ומאתגרת בנושא התקנות.
משרה מלאה כולל שישי
תנאים טובים למתאימים

דרישות:
בעלי ידע וניסיון טכני
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: תמנון הופ - דרושים
תמנון הופ - דרושים
מועדפת מאתגרת בהתקנות, עבודת שטח - תנאים מעוליםמשרה מספר: 2956
מקום העבודה: כל הארץ (יציאה מחולון)
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

חיילים משוחררים עצרו!!! את המועדפת כדאי לכם לעשות איתנו בעבודת שטח דינמי, מעניינת ומאתגרת.
מה אנחנו מחפשים?
אנשים עם ידיים טובות ויכולות טכניות שלא מפחדים מקצת אבק ורוצים לעבוד בתנאים מעולים בנוסף למענק המועדפת.

דרישות:

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: תמנון הופ - דרושים

קצת על העבודה בתמנון הופ - דרושים

בנוסף למענק עבודה מועדפת שתקבלו לאחר חצי שנת עבודה, תקבלו משכורות מתגמלות כולל בונוסים יומיים בהתאם להספק שלכם. יש לכם הזדמנות נהדרת להגיע למשכורות גבוהות במיוחד!

משרה מעולה לבעלי ניסיון טכני
אם הספקתם בחייכם לרכוש ניסיון טכני כלשהו (גם ניסיון מהצבא תופס!), יש לכם הזדמנות לעשות הרבה כסף. כשצעירים משוחררים אחרים ירוויחו משכורות מינימום, לכם תהיה הזדמנות לחסוך כסף מצוין לטיול הגדול, ללימודים או לכל מטרה אחרת. מדובר בעבודה בצוות באווירה נעימה וצעירה. במסגרת עבודתכם תעסקו בהתקנות של הפרויקטים של החברה. וכמובן שגם תקבלו הזדמנות ללמוד ולצבור ניסיון בתחום מבוקש ביותר.

שעות עבודה נוחות ואפשרות לשעות נוספות
היתרון הגדול של עבודה בחברת תמנון הופ הוא שעות העבודה. העבודה השגרתית מתבצעת בימים א-ו בשעות 7:00-16:00. וחוץ מזה ישנה אפשרות לשעות נוספות בתשלום כאשר גם העבודה בימי ו´ תיחשב לשעות נוספות. זה אומר שתקבלו הזדמנות להגיע למשכורות גבוהות מאוד! גבוהות בהרבה מהמשכורות השגרתיות של חיילים משוחררים אחרים. אז בזמן שאחרים יעבדו בתחנות דלק או בעבודות אחרות, אתם תעשו יותר כסף בזמן קצר בהרבה.

מועדפת מאתגרת ומגוונת!
המשרות שפותחת חברת תמנון הופ  בפני חיילים משוחררים משתנות מעת לעת אך רובן ככולן נחשבות לעבודה מועדפת. מדובר במשרות מאתגרות שמצריכות ניסיון טכני ומאפשרות לרכוש ידע וכלים בתחום. זה אומר שתוכלו לצבור ניסיון תעסוקתי חשוב שישמש אתכם בהמשך החיים המקצועיים שלכם. אז אם אתם לא מפחדים מקצת אבק, ואם אתם מחפשים משרת שטח מלאת אתגר - שלחו קורות חיים עוד היום! בעוד חצי שנה כבר יהיה לכם הרבה מאוד כסף...