כבאות והצלה - דרושים

חולמים לעבוד בשירות המדינה בתפקיד משמעותי, מבוקש ונחשק? ליהנות מתנאים מעולים, אפשרויות קידום והשתייכות לארגון גדול ומכובד? הצטרפו לנציבות כבאות והצלה! רוב המשרות בכבאות דורשות תהליך ארוך שכולל מבחנים ומכרזים, אך כעת יש לכם הזדמנות להצטרף לשירות בדרך קצרה ופשוטה יותר. נציבות כבאות והצלה מגייסת חיילים משוחררים לתפקידים שונים ומעניינים במיוחד.

 • דרושים/ות סטודנטים למוקד השליטה של שירותי הכבאות מחוז דן מוקד 102

  מקום העבודה: חולון
  דרושים סטודנטים/יות למרכז השליטה של מחוז דן (מוקד 102)
  עבודה במשמרות גמישות ונוחות לשילוב לימודים 24/7 כולל סופ"ש וחגים
  תנאים סוציאליים מהיום הראשון - נסיעות, קרן השתלמות, קרן פנסיה
  דרישות:
  סטודנטים לתואר ראשון או שני במוסג המוכר ע"י המל"ג / הנדסאי וטכנאי שבפיקוח משרד הכלכלה
  יכולת התמודדות עם ריבוי משימות
  יכולת למידה מהירה
  יכולת ביטוי גבוהה
  יכולת עבודה בצוות
  יתרון לדוברי שפות
  יתרון לבעלי נסיון בעבודת מבצעים (סמב"צים וכו´)
  המשרה מיועדת לנשים ולגברים
  משרה מספר: 2961
  חברה מגייסת: כבאות והצלה - דרושים

קצת על העבודה בכבאות והצלה - דרושים

תפקידים בשירותי הכבאות
אם אתם רוצים לעבוד בשירותי כבאות אבל לא רוצים להיות לוחמי אש, תדעו שזה אפשרי. ישנן מגוון משרות בכבאות שלא דורשות ירידה לשטח והתמודדות עם שריפות או אירועים מאתגרים אחרים. ישנם תפקידים פקידותיים, תפקידים של ניהול אירועים מהמוקד (כמו סמבצ"ים למשל), וכן תפקידים נוספים. נציבות כבאות והצלה מגייסת חיילים משוחררים למגוון משרות ותפקידים! שלחו קורות חיים ואולי תצטרפו גם אתם לנציבות כבאות והצלה המבוקשת כל-כך.

איך מתקבלים להיות כבאים?
בשנים האחרונות כבאים זוכים להסתובב עם מעין "הילה" סביבם. אולי זה האסון בכרמל שהפך אותם לכאלה ואולי דברים אחרים, אבל השורה התחתונה היא שזה הפך למקצוע מבוקש במיוחד. הדרך להיות כבאי אינה פשוטה או קצרה וכרוכה במבחנים ומכרזים עוד לפני שלב הקורס וההכשרה שארוכים גם הם. כדי להגשים את החלום להיות כבאי לוחם אש תצטרכו לגשת למכרז ולעמוד בכל התנאים וכשתעברו אותו תצטרפו לקורס. כשתסיימו את הקורס בהצלחה תוכלו להתחיל לעבוד בתור כבאים.

עבודות בשירות המדינה
זה לא תמיד היה כך אבל בשנים האחרונות כבאים ולוחמי אש נחשבים לעובדי מדינה לכל דבר ועניין. למקרה שאתם לא יודעים נספר לכם שעובדי מדינה נהנים מיציבות תעסוקתית, אפשרות לקביעות ובעיקר תנאים ממש טובים. זו הסיבה שרבים כל-כך רוצים להיות עובדי מדינה ואם תצליחו להתקבל למקצוע תהנו גם אתם מכל התנאים וההטבות. כמעט בכל זמן דרושים לוחמי אש , כך שאם תעמדו בתנאים ותוכיחו את עצמכם תקבלו הזדמנות לשרת במקצוע מתגמל ומאתגר.