חיילים משוחררים » דרושים » חאן בארותיים - מועדפת במדבר

חאן בארותיים - מועדפת במדבר

איך נשמע לכם לגור במקום הכי יפה בארץ? ליהנות מסביבת עבודה צעירה עם חיילים משוחררים בדיוק כמוכם? לעבוד תחת בוסים נחמדים שידאגו לכם לכל מה שצריך? אה וזה עוד לפני שציינו שאת המגורים תקבלו בחינם, יהיו לכם ממש מעט הוצאות , ותקבלו מענק עבודה מועדפת אחרי חצי שנה. בקיצור- כוונו את הווייז למושב "עזוז" ובואו לחסוך כסף וליהנות מחוויה של פעם בחיים.

חאן בארותיים - מועדפת במדבר
לאוהבי המדבר... בואו לעשות את המועדפת בחאן קסוםמשרה מספר: 2990
מקום העבודה: חאן בארותיים - עזוז
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

דרושים עובדים/ות לצוות החאן והמטבח במקום הקסום שלנו.
אנחנו מחפשים לחאן אנשים חרוצים, אוהבי מדבר, אדם וחיות לתפעול החאן, אירוח, עבודה עם הגמלים ועוד.
למטבח החאן דרושים טבחים - לא מחפשים טבחים מקצועיים, נוכל ללמד אתכם את כל מה שצריך אם יש בכם אהבה לבישול.

מוכר למועדפת

דרישות:

מינימום 8 חודשים
נכונות לעבודה בשבתות וחגים
רשיון נהיגה - יתרון

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בחאן בארותיים - מועדפת במדבר

חאן בארותיים - המקום הטוב ביותר להיות בו אחרי השחרור
חאן בארותיים ממוקם בוואדי בעזוז. לא שמעתם על המקום מעולם? אתם לא היחידים. ככה זה כשמדובר במקום מבודד ומרוחק כל-כך, אבל האמת היא שזה מה שעושה את הקסם המיוחד של המקום. אם אתם מחפשים לצאת קצת מהבית של ההורים, לשנות אווירה, להכיר מקום חדש ואנשים חדשים - זה ללא ספק המקום בשבילכם. לחאן בארותיים דרושים חיילים משוחררים לעבודה מועדפת בתיירות במקום הכי יפה בארץ.

מה בעצם תעשו שם? הנה כל מה שצריך לדעת
העבודה בחאן בארותיים מוכרת, כאמור, לעבודה מועדפת (בענף התיירות). זו עבודה עם מגורים שכוללת אירוח של האנשים שמגיעים לחאן. במסגרת תפקידכם תדאגו לאורחים ותעסקו במשימות אירוח שגרתיות (הגשת ארוחות, הכנת החאן לאורחים חדשים, ניקוי ופינוי אחרי סיום אירוח ועוד). כשיש אירוחים תהנו גם מאוכל טעים והזדמנות להכיר אנשים מיוחדים מכל רחבי הארץ (ואפילו מהעולם!). העבודה נוחה ונעימה כאשר יש תקופות אינטנסיביות יותר וכאלה אינטנסיביות פחות. בכל תקופה האווירה במקום נעימה והיחס לעובדים הוא מצוין.

אווירה מצוינת וכסף מצוין - מכאן תטוסו ישר לטיול הגדול
אחרי שהבנתם במה כרוכה העבודה במקום הכי יפה בארץ, אנחנו חייבים לספר לכם מה עוד מחכה לכם שם. הצוותים של חאן בארותיים נהנים מטיולים באיזור הכי יפה בארץ, טיולי גמלים או ג´יפים ואווירה צעירה ומעולה. זו לא עוד עבודה במלון! זו עבודה במקום רגוע ונעים באווירה מיוחדת במינה. המשכורות המתגמלות ומענק העבודה המועדפת שתקבלו יאפשר לכם לטוס מכאן ישר לטיול הגדול (אולי גם הראסטות)... זה מה שעשו הצעירים שעבדו כאן לפניכם ונהנו מחוויה של פעם בחיים!