חיילים משוחררים » דרושים » איילון חברה לביטוח - דרושים

איילון חברה לביטוח - דרושים

עבודה בביטוח היא הימור בטוח! ועכשיו כשנשאיר את  כל הסיסמאות והקלישאות בצד, נספר לכם שבאמת מדובר בעבודה טובה ורווחית שמתאימה במיוחד לחיילים משוחררים. לא בכל חברת ביטוח מקבלים גם צעירים ללא ניסיון בתחום, לא בכל חברה מגיעים למשכורות כאלה מתגמלות, ולא בכל מקום מקבלים תנאים מעולים. באיילון חברה לביטוח דווקא כן. השתחררתם מהצבא ואתם מחפשים עבודה טובה ומתגמלת? שלחו קורות חיים ואולי תצטרפו גם אתם לחברת ביטוח מובילה ומצליחה. מחכים לכם!

איילון חברה לביטוח - דרושים
דרושים/ות נציג/ת מכירות ביטוחי דירות - העבודה בחולון - ממוצע שכר- 8500 ש"חמשרה מספר: 3062
מקום העבודה: חולון

דרושים נציג/ת מכירות ביטוחי דירות. התפקיד כולל שיחות נכנסות של מועדונים המתעניינים לגבי ביטוח דירה.
תפקיד הנציג/ת מכירות להוביל אותם למכירה.
בנוסף התפקיד כולל הוצאת שיחות ללקוחות קיימים לחידושי פוליסת ביטוח דירה.
התפקיד כולל גם שיחות יוצאות ללידים שיועברו לנציגים.

משמרות : 08:30-17:00  /  11:00-19:00  /  13:00-21:00
יש לתת שתי משמרות ערב + שישי לסירוגין

- ממוצע שכר- 8500 ש"ח
- עובדי חברה מהיום הראשון.
- ארוחות מסובסדות
- קרן השתלמות אחרי שנה.
- נופשי חברה.
- תוספות שכר אחרי שנה.

דרישות:
יכולת למידה וקליטה
יתרון לנציג/ת מכירות בעל ניסיון בתחום
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: פיליפ

קצת על העבודה באיילון חברה לביטוח - דרושים

עבודה בביטוח לחיילים משוחררים ללא ניסיון
צעירים רבים שסיימו את שירותם הצבאי נתקלים בקושי למצוא עבודה טובה. היעדר הניסיון התעסוקתי מהווה מכשול גדול ומקומות העבודה "השווים" לרוב לא מעוניינים לקבל אנשים ללא ניסיון. איילון חברה לביטוח מכירה ביתרונות הרבים שיש לאוכלוסיית המשוחררים הטריים ונותנת להם הזדמנות גם אם אין להם ניסיון. את כל ההכשרה תקבלו עם כניסתכם לתפקיד ובנוסף לעבודה הטובה, תקבלו הזדמנות ללמוד תחום מבוקש ולצבור ניסיון שישמש אתכם בעתיד.

תנאים מעולים למתאימים
אחד הדברים שמושכים אנשים לעבוד בחברת הביטוח איילון הוא התנאים שהיא מספקת לעובדים. קודם כל (שלא כמו בחברות אחרות), כאן אתם נקלטים להיות עובדי חברה מהיום הראשון וזוכים בכל ההטבות והפינוקים. מה למשל? ארוחות מסובסדות, נופש חברה, קרן השתלמות לאחר שנה, תוספות שכר ועוד. מדובר בתנאים מעולים שקשה מאוד לקבל במקומות עבודה אחרים. וזה כמובן ללא כל קשר למשכורות המתגמלות ולאווירה הטובה במקום.

עבודה במשמרות נוחות
באיילון חברה לביטוח תמצאו משרות רבות שכוללות עבודה במשמרות. תוכלו לבחור את המשמרות הנוחות לכם (משמרת בוקר או ערב) ולשלב עם העבודה כל דבר אחר שאתם מתכננים. לימודי קורס פסיכומטרי, לימודים לתואר, או סתם רביצה בחוף הים. עבודה במשמרות היא האהובה ביותר על צעירים אחרי צבא שמרגישים שיש להם את החופש לסדר לעצמם את היום. שלחו קורות חיים עוד היום ואולי גם אתם תקבלו הזדמנות להצטרף למשפחת הביטוח המצליחה. העבודה בחברה מתאימה לצעירים חרוצים, בעלי מוטיבציה, נעימים וסבלניים.