חיילים משוחררים » דרושים » דרושים עמותת שק"ל - שילוב קהילתי לאנשים עם מוגבליות

דרושים עמותת שק"ל - שילוב קהילתי לאנשים עם מוגבליות

אם אתם מחפשים עבודה עם סיפוק ושליחות, ולא רוצים להעביר את הזמן במלצרות או בעבודה בתחנת דלק, עמותת שק"ל היא המקום בשבילכם. מדובר בעמותה שעוסקת בשילוב קהילתי לאנשים עם מוגבלויות. העמותה מפעילה מערך דיור בקהילה, מרכזי תעסוקה, פעילויות תרבות ופנאי ודברים נוספים עבור אנשים עם מוגבלויות מסוגים שונים ובדרגות שונות. עמותת שק"ל פועלת באיזורים שונים ברחבי הארץ ומגייסת חיילים משוחררים שיצטרפו לעבודה מועדפת (!) בצוות מנצח. שלחו קורות חיים ואולי תקבלו גם אתם הזדמנות לעשות טוב לאחרים וכמובן לחסוך כסף מצוין על הדרך.

דרושים עמותת שק"ל - שילוב קהילתי לאנשים עם מוגבליות
דרושים לליווי וטיפול באנשים עם מוגבלויות בתפקוד בינוני-נמוך - מועדפת בפ"תמשרה מספר: 3131
מקום העבודה: פתח תקווה
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥

דרושים מדריכים לעמותת שק"ל בפ"ת, לעבודה עם משמעות וסיפוק, בליווי וטיפול באנשים עם מוגבלויות בתפקוד בינוני-נמוך.
העבודה דורשת מתן תמיכות ועבודה שיקומית בשעות היום בתוך המסגרת, עבודה בצוות מגוון ומסור ובליווי והדרכה של צוות פרא רפואי.
עבודה במשרה חלקית או מלאה, אפשרות לעבודה כמועדפת.
המשרה המוצעת היא למרכז היום בפ"ת, אזור סגולה (הרב פינטו, 21, פ"ת)

דרישות:

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בדרושים עמותת שק"ל - שילוב קהילתי לאנשים עם מוגבליות

עבודה מועדפת במגוון תפקידים מעניינים
לצד עבודה בתחנות דלק, בבתי מלון, במפעלים ובחקלאות גם טיפול בבעלי מוגבלויות מוכר לעבודה מועדפת. נכון שלא רבים פונים לתחום הזה, אבל זה בהחלט מוכר למועדפת. כעת יש לכם הזדמנות להשתלב לעבודה מועדפת מעניינת במיוחד. במסגרת תפקידכם בעמותת שק"ל תזכו לקחת חלק בהדרכה וטיפול בבעלי מוגבלויות. התפקידים הפתוחים לחיילים משוחררים נחשבים למעניינים במיוחד ויאפשרו לכם לעסוק בפעילות עם משמעות גדולה במיוחד. כמובן שאחרי חצי שנה (ובהנחה שתעמדו בכל התנאים), תקבלו מענק מועדפת על סך למעלה מ-9000 ש"ח.

עבודה עם שליחות , סיפוק וגם שכר מתגמל
אחד היתרונות הגדולים בעבודה בעמותת שק"ל הוא תחושת הסיפוק והשליחות שלא תקבלו בשום עבודה אחרת. יש לכם הזדמנות להשפיע על חיי אחרים, לקחת חלק בתהליכים עוצמתיים ומשמעותיים, ולתרום לחברה. היתרון השני הוא שהעבודה החברתית הזו תזכה אתכם גם בסיפוק אבל גם בשכר מתגמל. בתור חיילים משוחררים יש לכם המון תכניות וחלומות ואתם צריכים הרבה כסף כדי להגשים אותן. כאן תוכלו לשלב בין תרומה לחברה ובין פרנסה בכבוד ואם תשאלו אותנו מדובר בשילוב המושלם!

הזדמנות ללמוד תחום מרתק ובעל משמעות
עמותת שק"ל עושה דברים מדהימים ומטפלת באוכלוסיה עם מוגבלות מגוונת: אוטיזם, מוגבלות שכלית, פיגור בדרגות שונות ועוד. העמותה מפעילה מרכזי תעסוקה שמשלבים את בעלי המוגבלויות, דיור בקהילה, פעילויות תרבות ופנאי בשילוב הקהילה במקום ועוד. הצעירים שעובדים בעמותה מקבלים הזדמנות לקחת חלק בכל העשייה הייחודית הזו ולומדים תחום מרתק ולא שגרתי. אם מעניין אתכם לעסוק בזה בעתיד או ללמוד את התחום (וגם אם לא), בואו להעביר תקופה מיוחדת ומלאת משמעות.