חיילים משוחררים » דרושים » ERN סליקה ותשלום - דרושים

ERN סליקה ותשלום - דרושים

חברת ERN פועלת בישראל משנת 2001 ונותנת שירותי סליקה ותשלומים להמון עסקים בכל סדר גודל ובכל רחבי הארץ. החברה פיתחה מודל ייחודי לניהול סיכונים מה שמאפשר ללקוחותיה לקבל תשלומים בצ´קים מבלי שזה יהיה סיכון גדול מידי. עד כאן על מה החברה עושה (באופן כללי למדי) ועכשיו לחלק המעניין באמת: ERN רואה בעובדים שלה את הנכס הכי חשוב להצלחה, היא משקיעה בעובדים שלה, מעניקה להם תנאים מעולים, סביבת עבודה צעירה ושוקקת חיים,  וכל מה שדרוש כדי שיהיה להם טוב. בואו להשתלב בחברה ! יש גם משרות שמתאימות לחיילים משוחררים

ERN סליקה ותשלום - דרושים
ל ERN סליקה ותשלומים דרושים/ות נציגי תיאום פגישות - תנאים חלומייםמשרה מספר: 3184
מקום העבודה: תל אביב

דרושים נציגי טלמיטינג (תאום פגישות=מכירות), תאום פגישות לאנשי המכירות שטח.
שיחות יוצאות (משרה בעלת אופי מכירתי)
שעות 9:00-16:00 ללא שישי
שכר 34 לשעה + עמלות
(ממוצע העמלות 2500 ומעלה)
החזר נסיעות
קליטה כעובדי חברה
חניה למי שאינו תושב ת"א!!!!!!!!!!!!

דרישות:

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: פיליפ

קצת על העבודה בERN סליקה ותשלום - דרושים

סביבת עבודה צעירה ואנרגטית - המקום הטוב ביותר לחיילים משוחררים
במוקד של חברת ERN יש אווירה צעירה ושוקקת חיים שמתאימה במיוחד עבור מי שממש עכשיו השתחרר מצה"ל ומחפש מקום שכיף לקום אליו בכל בוקר. המוקד נמצא בתל אביב ומתאים לצעירים שמחפשים עבודה באזור המרכז. למוקד דרושים נציגי שירות, נציגי מכירות, נציגי טלמרקטינג ומשרות נוספות. בואו לעבוד באווירה מעולה ותנאים מעולים לא פחות.

תנאים מעולים ואפשרויות קידום!
ציינו בפניכם שחברת ERN רואה בעובדים שלה (בכולם!) חלק בלתי נפרד מהצלחת החברה ובדיוק בגלל זה היא משקיעה בהם ומעניקה להם תנאים מצוינים. מה למשל? שכר שעתי מתגמל (הרבה מעל המינימום), עמלות ובונוסים שווים ביותר, קליטה כעובדי חברה מהיום הראשון, חניה מסודרת למי שמגיע מחוץ לתל אביב, שעות נוחות (מתאים גם לסטודנטים או למי שעושה קורס פסיכומטרי), ועבודה בצוות צעיר ואיכותי.

מגוון משרות ללא ניסיון קודם - כל ההכשרה על ERN
אם ממש עכשיו השתחררתם מהצבא ואתם מחפשים מקום שכיף לבוא אליו בכל בוקר- חברת ERN היא בדיוק המקום בשבילכם. המוקד נמצא בתל אביב (דבר נחמד כלשעצמו), ויש בו מגוון משרות שלא דורשות ניסיון קודם. גם אם מעולם לא עבדתם במוקד מכירות, יש לכם הזדמנות להשתלב ולעשות הרבה מאוד כסף. עם קליטתכם לחברה תקבלו את כל ההכשרה הנדרשת וילמדו אתכם את כל מה שצריך לדעת בשביל להגיע לבונוסים הגבוהים וליהנות מכל התנאים הנהדרים שבחברה.