חיילים משוחררים » דרושים » אגאדיר - דרושים

אגאדיר - דרושים

אם אתם חיים בישראל בשנים האחרונות, אנחנו כנראה לא צריכים להציג לכם את רשת אגאדיר. סביר להניח שאכלתם בה לפחות פעם אחת וסביר להניח שאתם יודעים בדיוק איפה נמצא הסניף הקרוב לביתכם. ככה זה כשמדובר בהמבורגר טוב ואיכותי- כולם יודעים איפה הוא נמצא ורק חולמים על הפעם הבאה שיאכלו אותו. מה תגידו אם נגיד לכם שעכשיו יש לכם הזדמנות להצטרף לרשת אגאדיר כעובדים מן המניין? ליהנות מאווירה צעירה וטובה, שכר מתגמל, מגוון רחב של משרות , ובעיקר מהזדמנות לאכול כל יום את ההמבורגר המושלם של הרשת. (עד שכבר לא תוכלו לראות אותו יותר). שלחו קורות חיים והצטרפו למשפחה הכי טעימה בארץ!

אגאדיר - דרושים
אגאדיר מגייסיםמשרה מספר: 3203
מקום העבודה: הרצליה
לאגאדיר דרושים/ות:
אחמש/ית
מלצרים/יות
ברמנים/יות
דרישות:

המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: אגאדיר - דרושים

קצת על העבודה באגאדיר - דרושים

מגוון משרות שמתאימות לחיילים משוחררים
העבודה ברשת אגאדיר מתאימה במיוחד לחיילים משוחררים וזו גם הסיבה שרוב העובדים בסניפים הם צעירים אחרי צבא. משרות רבות ברשת לא מצריכות ניסיון קודם כך שתוכלו להשתלב בהן גם אם מעולם  לא עבדתם בעבר. תוכלו לעבוד בתור ברמנים, מלצרים, אחראי משמרת ובתפקידים נוספים. בגלל ריבוי החיילים המשוחררים שעובדים בסניפים האווירה היא צעירה, דינאמית וכייפית במיוחד.

שכר מתגמל, תנאים מעולים, אווירה טובה
מעבר לאווירה טובה והזדמנות מעולה לרכוש חברים לכל החיים, סניפי אגאדיר מציעים לעובדים שלהם גם שכר מתגמל במיוחד (מעל למינימום!), תנאים מצוינים, הטבות עובדים וכמובן אפשרות לאכול את ההמבורגר הכי טעים בארץ. אם אתם מחפשים עבודה לאחרי השחרור, במקום כיף ונעים, עם אפשרות לעבודה במשמרות והזדמנות לחסוך כסף מוין - אגאדיר מחכה לכם! שלחו קורות חיים ותראו איך עבודה יכולה להיות מקום שפשוט כיף לבוא אליו בכל יום מחדש.

אפשרויות קידום ועבודה במגוון סניפי הרשת
היתרון הגדול של עבודה ברשת אגאדיר הוא שיש מגוון משרות שתוכלו להשתלב בהן ותוכלו גם להתקדם אל משרות בכירות יותר ברשת. תוכלו להתחיל בתור מלצרים, להתקדם לאחראי משמרת, משם למנהלי סניפים והיד עוד נטויה. לרשת מספר סניפים במקומות שונים בארץ וכולם עמוסים בלקוחות מרוצים וחוזרים. זה אומר שתוכלו לעשות כסף מצוין, לפגוש המון אנשים, ולעבוד במקום שהוא בית. שלחו קורות חיים והצטרפו גם אתם לרשת המצליחה והטעימה!