חיילים משוחררים » דרושים » רשת קפה לנדוור - דרושים

רשת קפה לנדוור - דרושים

אז אתם בטח כבר מכירים את הקפה המשובח, האוכל הטרי והטעים, הקינוחים המעולים וכל מה שאהוב ומוכר בלנדוור. ועכשיו יש לכם הזדמנות להכיר את כל הטוב הזה מהצד השני ולהצטרף למשפחה הכי טובה בארץ בתור עובדי לנדוור. תוכלו להשתלב במגוון תפקידים, לצמוח, להתקדם, להרוויח כסף מצוין, ולקחת חלק בהצלחה המסחררת.

רשת קפה לנדוור - דרושים
דרושים מלצרים/יות לקפה לנדוור ירושליםמשרה מספר: 3215
מקום העבודה: ירושלים

קפה לנדוור מחפשים מלצרים/ות בעלי חיוך רחב ואנרגיות מטורפות לעבודה בסביבה כיפיתדרישות:

מגורים בירושלים או יכולת ניידות
נכונות לעבודה בסופ"שים - חובה
מעל גיל 18

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה ברשת קפה לנדוור - דרושים

יצא לכם לבקר פעם באחד מסניפי רשת לנדוור? אם אתם חיים בישראל בשנים האחרונות אנחנו די בטוחים שיצא לכם לשבת בלנדוור לפחות פעם אחת. בכל זאת, מדובר ברשת גדולה עם סניפים בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום.

קרירה בלנדוור - המקום הטוב ביותר להתקדם ולהתפתח
רשת לנדוור פועלת לפי מודל ייחודי בו היא מעודדת את העובדים שלה להתפתח ולהתקדם מבחינה מקצועית. עובד שיגלה מסירות, אחריות ומצוינות ייהנה משלל הזדמנויות קידום ופיתוח קריירה ברשת. ממלצרים תוכלו להתקדם לאחראי משמרת, מנהלי סניפים ואפילו זכיינים של הרשת. ישנם מגוון מסלולי קידום בלנדוור וגם אם ממש עכשיו זו העבודה הראשונה שלכם אי פעם, יש לכם הזדמנות לקבל את הכלים הטובים ביותר כדי להתקדם למשרות ניהוליות. רשת לנדוור משקיעה בעובדים המתאימים ומעניקה להם ידע וכלים לפיתוח קריירה מצליחה.

מגוון משרות שמתאימות במיוחד לחיילים משוחררים
גם אם מעולם לא עבדתם יום בחייכם, יש לכם הרבה מה לחפש בסניפי לנדוור. ברשת יש מספר רב של משרות ללא ניסיון בינהן: מלצרים, עובדי מטבח, ברמנים, בריסטות ומשרות נוספות. את ההכשרה המתאימה תקבלו עם כניסתכם לתפקיד ותקבלו את הידע העדכני ביותר בכל תחום. העבודה ברשת היא עבודה במשמרות כך שתוכלו לשלב אותה עם לימודי פסיכומטרי או כל דבר אחר. זה המקום הטוב ביותר להיות בו אחרי השחרור מצה"ל.

כסף טוב, אווירה צעירה, עבודה קרובה לבית - מה צריך יותר?
עובדים רבים בסניפי לנדוור הם צעירים אחרי צבא בדיוק כמוכם כך שהאווירה בין העובדים היא צעירה ונעימה במיוחד. זוהי אווירה של משפחה וזה מקום שכיף לבוא לעבוד בו. בנוסף לזה, יש כאן הזדמנויות כספיות מצוינות והעובדים החרוצים מגיעים למשכורות גבוהות במיוחד. ובנוסף לכל אלו, ללנדוור יש המון סניפים בכל איזורי הארץ כך שלא משנה איפה אתם גרים תוכלו למצוא עבודה טובה קרובה לבית. שלחו קורות חיים והצטרפו גם אתם למשפחה!