חיילים משוחררים » דרושים » דרושים לדאבל סייף - שמירה, אבטחה, רפואה ופתרונות מתקדמים

דרושים לדאבל סייף - שמירה, אבטחה, רפואה ופתרונות מתקדמים

השתחררתם מהצבא אבל לא באמת השתחררתם מההוויה הצבאית? האקשן והאדרנלין חסרים לכם ואתם לא רואים את עצמכם עובדים עכשיו בעבודה אפורה ומשעממת? יש לנו משהו שיכול לעניין אתכם. עבודת אבטחה שתפגיש אתכם עם אתגרים והתמודדויות לא רחוקות מאלו שהיו לכם בשירות הצבאי. הכירו את DOUBLESAFE , חברת האבטחה המתקדמת שרואה בחיילים משוחררים את המאבטחים הכי טובים שיש, ובצדק! דאבל סייף מעניקה שירותי אבטחה מתקדמים למגוון חברות וארגונים ומעניקה לעובדים שלה תנאים מצוינים והזדמנויות תעסוקתיות מגוונות. הצטרפו לצוות מנצח!

דרושים לדאבל סייף - שמירה, אבטחה, רפואה ופתרונות מתקדמים
למפעל בצפון הארץ דרושים מאבטחים/ותמשרה מספר: 3269
מקום העבודה: שלומי (אזור הצפון)

למפעל בצפון הארץ דרושים מאבטחים/ות
המשרה מתאימה לסטודנטים וחיילים משוחררים
שכר + תנאים מצוינים + נסיעות
העבודה במשמרות
תחילת עבודה מיידית
פרטים נוספים בפרטי

דרישות:

בוגר שירות צבאי מלא
בוגר יחידות קרביות - יתרון
יתרון לבעלי ניסיון אבטחתי

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בדרושים לדאבל סייף - שמירה, אבטחה, רפואה ופתרונות מתקדמים

עבודות למאבטחים בתנאים מעולים
יש הרבה חברות אבטחה, אבל אין הרבה חברות כמו דאבל סייף. מדובר בחברה מובילה ומתקדמת ששמה דגש גדול על העובדים. בדאבל סייף רואים כל עובד בצורה נפרדת ובמידה והוא מתאים הוא זוכה להכשרות מקצועיות, קידומים, ותנאים מצוינים. התנאים כוללים: הסעות לעבודה, שכר מתגמל, הכשרות על חשבון החברה והזדמנות להיות חלק ממערך האבטחה של מקומות נחשקים ביותר כמו : חברות הייטק, ארגונים גדולים, תעשיות, ומקומות נוספים. אם אתם מחפשים לעשות הרבה כסף בעבודה מאתגרת - דאבל סייף זה המקום בשבילכם!

שירתתם כלוחמים? יש לכם יתרון גדול!
חברת DOUBLESAFE רואה בלוחמים משוחררים נכס גדול במיוחד ומכירה ביכולות הגבוהות ובמוטיבציה שלהם. חיילים משוחררים משירות קרבי נהנים מיתרון רב בחברה ומשתלבים במשימות אבטחה מאתגרות ומעניינות. ישנם תפקידים רבים בדאבל סייף שמתאימים לרובאי 03 ומעלה אך לא רק. החברה מספקת שירותי אבטחה מגוונים כך שגם אם לא שירתתם כלוחמים יש לכם מקום בחברה. שלחו קורות חיים ותיהנו משילוב מנצל של חברה יציבה, תנאים מצוינים ועבודת אבטחה באזורים שונים בארץ.

עבודה במשמרות - מתאים גם לסטודנטים!
יתרון נוסף בעבודה באבטחה דרך דאבל סייף הוא שאתם לא צריכים לעצור את התכניות שלכם. אם תכננתם להתחיל קורס פסיכומטרי, לימודי תעודה או אפילו לימודי תואר , זו ממש לא סיבה לוותר על העבודה. דאבל סייף היא חברה ידידותית במיוחד לסטודנטים וכיוון שמשרות רבות בחברה כוללות עבודה במשמרות זה ללא ספק המקום בשבילכם. תוכלו לבחור משמרות שמשתלבות עם הלימודים שלכם והבין איך אפשר לשלב בהצלחה יתרה עבודה ולימודים.