חיילים משוחררים » דרושים » מושב מיצר - עבודה עם מגורים חינוך לגיל הרך

מושב מיצר - עבודה עם מגורים חינוך לגיל הרך

מושב מיצר ברמת הגולן מגייס עובדים לעבודה בחינוך הגיל הרך בתנאים מעולים ואווירה שלווה ורגועה. יש אפשרות למגורים מסובסדים במחיר נוח כך שתוכלו לחסוך כסף מצוין בתקופה הזו. עכשיו דמיינו לכם לקפוץ לכנרת אחרי יום עבודה, לטייל בשבתות בנחלים הסמוכים ובעיקר לקחת לעצמכם תקופה של צבירת חוויות בנוף הכי יפה בארץ. נשמע טוב? כל שנותר הוא לשלוח קורות חיים, לארוז תיק ולהגיע למיצר!

מושב מיצר - עבודה עם מגורים חינוך לגיל הרך
דרושות מטפלות לגיל הרך עם נסיון - סידור מגורים במקוםמשרה מספר: 3243
מקום העבודה: מושב מיצר (דרום רמת הגולן)

לשנת הלימודים תשפ"א מערכת הגיל הרך במיצר מחפשת:
מובילת פעוטון עם נסיון
מטפלות עם נסיון בגילאי 0-3

אצלנו תמצאו בית חם ותנאים טובים
אפשרות למגורים במקום

דרישות:
הרבה אהבה לילדים
סבלנות וזיקה לטבע
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה במושב מיצר - עבודה עם מגורים חינוך לגיל הרך

השתחררתם מהצבא אחרי שנים של אקשן וסערות וכל מה שבא לכם עכשיו הוא שקט, טבע וצחוק ילדים? יש לנו את עבודת החלומות בשבילכם!

אפשרות למגורים מסובסדים , בונוסים ותנאים מצוינים
כיוון שרובכם הגדול לא מתגורר ברמת הגולן, מציעים במושב מיצר אפשרות למגורים מסובסדים, כך שתוכלו למעשה לעבור להתגורר בגולן לתקופה הקרובה. זה מתאים במיוחד עבור מי שמחפש עבודה עם מגורים ורוצה לצאת לעצמאות מיד עם השחרור מצה"ל. בנוסף לזה, תיהנו משכר מתגמל ומבונוסים על התמדה (שיינתנו באהבה למי שיישאר במשך שנה שלמה). מה עוד? ארוחות בוקר וצהרים מפנקות, ילדים מתוקים ואווירת טבע מיוחדת שתלווה אתכם במהלך יום העבודה ולאחריו.

הזדמנות לקחת חלק בחיי מושב ובקהילה מתחדשת
אם תבחרו לעבור וגם לגור במיצר יקבלו אתכם בזרועות פתוחות ויצרפו אתכם לחיי הקהילה העשירים של המושב. מה מחכה לכם שם? פעילויות אחרי הצהרים, פעילויות בחגים, מדשאות רחבות ידיים, טיולים בסביבת הגולן, והמון כיף. החוויה הזו מתאימה במיוחד עבור חיילים משוחררים שמחפשים הרפתקה קצת אחרת והזדמנות לאורח חיים אחר ממה שהם מכירים. הגיל הרך במושב מיצר מחכה לכם!

לא צריך ניסיון קודם! כל מה שצריך זה אהבה וחיוך
השתחררתם ממש עכשיו מצה"ל ומעולם לא עבדתם בחינוך לפני כן? זה בדיוק הזמן להתחיל! הגיל הרך במושב מיצר כולל פעוטונים וגנים עם תינוקות וילדים מתוקים. את כל ההכשרה תקבלו במקום, עם כניסתכם לתפקיד, ואין שום צורך בניסיון קודם. למעשה חוץ מחיוך רחב , סבלנות ואהבה לא תצטרכו שום דבר! תקבלו הזדמנות ללמוד את תחום החינוך ולקום למקום עבודה הכי נעים שיש.