חיילים משוחררים » דרושים » תעשיידע - דרושים לתפקידי הדרכה

תעשיידע - דרושים לתפקידי הדרכה

עבודה בעמותה היא ברוב המקרים עבודה עם משמעות וערך נוסף, ועכשיו יש לכם הזמנות להצטרף לעשייה! תעשיידע מגייסת חיילים משוחררים למגוון משרות ותפקידים, בניהם תפקידי הדרכה מעניינים ומשמעותיים במיוחד.

תעשיידע - דרושים לתפקידי הדרכה
דרושים/ות מדריכים לקורסים וסדנאות בבתי ספר - תנאים מעולים למתאימים/ות!משרה מספר: 3284
מקום העבודה: כל הארץ

בואו להדריך את דור המחר!
הצטרפו לתעשיידע, העמותה הגדולה בישראל בתחום החינוך הטכנולוגי, להדריך קורסים וסדנאות בבתי ספר בעולמות התוכן העדכניים ביותר של התעשייה בישראל.
תנאים מעולים למתאימים/ות!

דרישות:

נכונות למשרה חלקית
יכולת גבוהה של ניהול עצמי תוך הקפדה על סדר, ארגון ומקצועיות
גישה חיובית לטכנולוגיה
יכולת למידה עצמית גבוהה וסקרנות אמיתית לתחומים חדשים
כישורי הדרכה ויחסי אנוש מצוינים
זמינות ל 2-3 ימי עבודה בשבוע לפחות, שעות גמישות
רכב
ניסיון בהדרכה למגוון רב של אוכלוסיות תלמידים – יתרון
יתרון לבעלי נסיון בהדרכה מקוונת (ZOOM)

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

קצת על העבודה בתעשיידע - דרושים לתפקידי הדרכה

פתחתם את מודעות הדרושים וכל מה שמצאתם זה עבודות אפורות ומשעממות? כאלו שאין בהן שום משמעות או עשייה מעבר? עצרו את החיפושים! מצאנו לכם את העבודה המושלמת. תעשיידע היא עמותה חינוכית שלקחה על עצמה משימה לאומית חשובה במיוחד - פיתוח ההון האנושי במדינה וקירוב הדור הצעיר אל עולם התעשייה.

דרושים מדריכים למשרה מרתקת
עמותת תעשיידע מגייסת חיילים משוחררים לתפקידי הדרכה באיזורים שונים ברחבי הארץ. אם יש לכם ניסיון בהדרכה (מתנועת הנוער או מהצבא) יש לכם יתרון גדול בקבלה למשפחת תעשיידע. סביבת העבודה בעמותה היא צעירה, דינאמית, מעניינת ומלמדת ויש לכם הזדמנות אמיתית לעסוק בתפקיד מאתגר ובעל ערך לאחרים. תעשיידע פועלת כדי לחבר תלמידים לתעשייה בארץ כדי לקרב אותם לתחום וליצור את דור התעשייה של העתיד. בואו לקחת חלק במשימה הלאומית!

עבודה חינוכית משמעותית ומתגמלת
המדריכים של תעשיידע פוגשים תלמידים ברחבי הארץ ומדריכים קורסים וסדנאות בעולמות תוכן עדכניים ומרתקים. אם השתחררתם לא מזמן מהצבא ולמרות שאין לכם ניסיון תעסוקתי גדול, חשוב לכם לעסוק במשרה משמעותית - תעשיידע הוא בדיוק המקום בשבילכם. בתפקידי ההדרכה של העמותה תוכלו לפגוש צעירים מכל הארץ, להעביר להם את הקורסים, להשפיע עליהם וכמובן גם על תחום התעשייה כולו. השכר בתפקיד מתגמל, התנאים מצויינים, ואחרי שנה ישנה גם אפשרות לעליית שכר נוספת. זה המקום לשלב בין עשייה חינוכית לבין שכר מתגמל!

אפשרות למשרה חלקית, מתאים גם לסטודנטים
תפקידי ההדרכה בתעשיידע הם ברוב המקרים במשרה חלקית כך שאם אתם סטודנטים זה יכול לעבוד בצורה מעולה. גם אם יש לכם עבודה נוספת, קורס פסיכומטרי או כל דבר אחר, משרות ההדרכה בתשיידע יכולות להתאים לכם מאוד. הימים והשעות גמישים יחסית וניתן לשלב את המשרה עם מגוון עיסוקים אחרים. כדי להצטרף לעמותה תצטרכו להיות בעלי יחסי אנוש מצוינים, כישורים ויכולות הדרכה, גישה וזיקה לטכנולוגיה, ונכונות לקחת חלק בעשייה חינוכית משמעותית.