חיילים משוחררים » דרושים » דרושים לרשות הדואר

דרושים לרשות הדואר

רשות הדואר מגייסים צעירים אחרי צבא למגוון משרות ותפקידים בתנאים מעולים. משרות רבות בדואר ישראל אינן מצריכות ניסיון קודם ומתאימות במיוחד לחיילים משוחררים. הצטרפו גם אתם!

דרושים לרשות הדואר
לחברה ממשלתית במודיעין דרוש/ה ממיין/ת סחורהמשרה מספר: 3889
מקום העבודה: מודיעין

לחברה ממשלתית במודיעין דרוש/ה ממיין/ת דואר
ימים א-ו עבודה במשמרות
קיים מערך הסעות נרחב

תחילת עבודה מידית - ללא ראיון

דרישות:
נכונות לעבודה משמרות - חובה
נכונות לעבודה פיזית
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חברה מגייסת: משאבי אנוש - מעוף סניף לוד

קצת על העבודה בדרושים לרשות הדואר

מהירים כמו צבי? אולי גם אתם מתאימים לעבוד ברשות הדואר של ישראל! האמת היא שגם אם יכולות ריצה אינן הצד החזק שלכם, אתם יכולים למצוא משרה שמתאימה לכם מבין הרשימה המוצעת. בואו להיות חלק מגוף וותיק וחיוני שאחראי למעשה לכל הדואר בישראל.

מגוון משרות ללא ניסיון
היצע המשרות בדואר שאינן מצריכות ניסיון קודם הוא גדול ומגוון במיוחד. בין התפקידים שתוכלו למלא אפשר למצוא: מלגזנים, מחסנאים (במחסני החבילות המרכזיים), נציגי שירות לקוחות טלפוניים, בנקאים טלפוניים, ממייני חבילות, מוקדנים, שליחים על אוטו ואפילו דוורים (לרוב כרוך בהכשרה מתאימה). בכל אחת מהמשרות מצפה לכם תפקיד עם אחריות ועניין.

תנאים מעולים למתאימים!
היתרון של עבודה ברשות הדואר הוא שאתם שייכים לגוף ממשלתי ציבורי, על כל המשתמע מכך. זה אומר שתהיו זכאים לכל התנאים הסוציאליים המגיעים לכם על פי חוק ולעתים גם לתנאים נילווים ונוספים שלא מקבלים בשום מקום אחר. כמו כן ישנן אפשרויות קידום ופיתוח רבות. רשות הדואר מציעה קורסים מקצועיים והכשרות לעובדים מתאימים כך שגם אם תתחילו במשרה זוטרה יחסית שאינה מצריכה ניסיון, תוכלו להתקדם למשרות נחשקות ומתגמלות יותר.

עבודה קרובה לבית בכל רחבי הארץ!
מכירים יישוב (אפילו קטן ביותר) שאין בו סניף דואר? כמעט בכל יישוב בארץ יש סניף דואר ובאזורים מרכזיים יש גם מחסנים של רשות הדואר ומרכזים נוספים. זה אומר שתוכלו למצוא עבודה קרובה לבית בכל מקום שבו אתם מתגוררים. וגם אם לא תרצו לעבוד בתור דוורים או משרות בסניפי ומחסני הדואר, תוכלו לעבוד בתור שליחים של רשות הדואר. תוכלו להמשיך ולהתגורר בבית ההורים וכך לחסוך כסף רב על שכר דירה. את המשכורת שתרוויחו תוכלו לחסוך ללימודים, לטיול הגדול או לכל מטרה אחרת עבודה ברשות הדואר היא עבודה יציבה, בטוחה ומשתלמת ! לפניכם מגוון משרות שיכולות להתאים לכם באזורים שונים בארץ.